Haberler

Bursa’da Gülşah Berber’e yoğun ilgi

Font Boyutu

02 KASIM 2017

BASIN BÜLTENİ

Bursa’da Gülşah Berber’e yoğun ilgi
-Bursa Kent Konseyi ve Fecri Cihan Derneği işbirliğiyle gerçekleşen ‘Son Yolculuğa Hazırlık’ programına Bursalı kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

BURSA – Bursa Kent Konseyi’nin düzenlediği ve Gassale Gülşah Berber’in konuşmacı olduğu ‘Son Yolculuğa Hazırlık’ programına yoğun ilgi gösterdi.

Bursa Kent Konseyi’nin Fecri Cihan Derneği işbirliğiyle Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Orhangazi Salonu’nda kadınlara yönelik Gassale Gülşah Berber’in konuşmacı olduğu ‘Son Yolculuğa Hazırlık’ düzenlendi. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği programda Gassale Gülşah Berber, insanların son yolculuğa hazırlığı ile ilgili dinleyicilere bilgiler verdi.
Programın açılışında konuşan Bursa Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Mihrimah Kocabıyık, Bursa Kent Konseyi’nin Bursa’da ve Türkiye’de kültürden sanata, eğitimden sağlığa ve sosyal projelerle hayatın her alanına yön vermeye devam ettiğini söyledi. Düzenlenen etkinliklerle kentin katma değerinin artması için çaba sarf ettiklerini, gelişen ve Dünya’da önemli bir konuma gelen Türkiye’ye kültürel anlamda da katkı sunmaya çalıştıklarını anlatan Kocabıyık, “Bir Türkiye markası olan Bursa Kent Konseyi 5 meclisi ve 30 çalışma grubu ve binlerce gönüllüsü ile beraber yılda 2000 etkinlik gerçekleştiriyor. Bizlerde Kadın Meclisi olarak bu sürece katkı koymaya devam ediyoruz. Kadınların sıkıntılarına çözüm üretmek amacıyla istihdam, sağlık, eğitim, kültür ve sanat, hukuk gibi konularda birçok etkinlik gerçekleştiriyor, yüzlerce kadına ulaşıyoruz. Bu anlamlı programın gerçekleşmesinde emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Fecri Cihan Derneği Başkanı Ahsen Tozman, program için salonu hınca hınç dolduran kadınlara çok teşekkür etti. Büyük bir aile olduklarını anlatan Tozman, etkinliğin düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni’ye teşekkür etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 02.11.2017 | Okunma sayısı:2432

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir