Haberler

BURSA’DA GIPSY KINGS COŞKUSU

Font Boyutu


4 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

BURSA’DA GIPSY KINGS COŞKUSU
- DÜNYACA ÜNLÜ MÜZİK GRUBU GIPSY KINGS, ‘50. ULUSLARARASI BURSA FESTİVALİ’NDE COŞKULU BİR KONSERE İMZA ATTI.
- LATİN MÜZİĞİN KRALLARI, BİRBİRİNDEN HAREKETLİ MÜZİKLERİYLE BURSA’YI EĞLENCEYE DOYURDU.

BURSA – ‘50. Uluslararası Bursa Festivali’ kapsamında Bursa’da konser veren dünyaca ünlü müzik grubu Gipsy Kings, birbirinden güzel şarkılarıyla festivale damgasını vurdu.

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen ‘50. Uluslararası Bursa Festivali’nin Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’ndaki son konserinde coşkulu anlar yaşandı. Flamenkoyu pop tarzıyla harmanlayarak hayranlarının beğenisine sunan dünyaca ünlü müzik grubu Gipsy Kings, eğlenceli konseriyle Bursa’da fırtına gibi esti.
İspanyol asıllı Fransız sanatçılar, İspanyolca söyledikleri şarkılarıyla sevenlerini tam anlamıyla coşturdu. Bursalıların tamamen doldurduğu Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserde, eğlence doruğa ulaştı. Yaklaşık 20 yıldır dünya müzik listelerini altüst eden Gipsy Kings, konfetilerin de renk kattığı konserde, ‘Baila me’, ‘Ami Wa Wa’, ‘El Mauro’, ‘Amigo’, ‘No Volvere’ ve ‘Bamboleo’ gibi çok sevilen şarkılarıyla dinleyicilerine müzik ziyafeti çekti. Bursalı sanatseverler de hayranlıkla izledikleri konserin sonunda Gipsy Kings’i ayakta alkışladılar.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 04.07.2011 | Okunma sayısı:8045

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu