Haberler

Bursa’da dostluk buluşması

Font Boyutu

27 TEMMUZ 2017

BASIN BÜLTENİ

Bursa’da dostluk buluşması
- Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ile Bursa’da Dobruca Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ile bir araya gelerek, Bursa ile Rize arasında dostluk ve kardeşlik bağlarının kuvvetlendirilmesine yönelik çalışmaları değerlendirdi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ile Dobruca Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. Başkan Altepe ve Prof. Dr. Kasap, Bursa ile kardeş şehir Rize arasındaki dostluğun daha da kuvvetlendirilmesi hedefiyle yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin değerli hizmetlerinin sadece Bursa ile sınırlı kalmadığını söyleyen Başkan Altepe, kardeş şehirlerde de faaliyetlerin sürdüğünü ve Bursa’nın her zaman Rize’nin yanında olduğunu ifade etti. Bursa ile Rize arasında kuvvetli bağların bulunduğunu kaydeden Prof. Dr. Kasap’a, Bursa ziyaretinde AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı da eşlik etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 27.07.2017 | Okunma sayısı:1802

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir