Haberler

Bursa’da ‘Cumhuriyet Bayramı’ özel konseri

Font Boyutu

23 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bursa’da ‘Cumhuriyet Bayramı’ özel konseri
- Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı çerçevesinde Bursa, muhteşem bir konsere ev sahipliği yapacak.
- Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın sunacağı ‘Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği bölümleri, Bursa Mehter Ekibi, Bando şefliği ve Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası sahneye çıkacak.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Cumhuriyet Bayramı Konseri, 28 Ekim Salı günü saat 20.30’da Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Bursa, Cumhuriyet’in 91. kuruluş yıldönümünü coşkuyla kutlayacak. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Cumhuriyet Bayramı Konseri’, Bursa’da eğlenceli bir programa adını yazdıracak. Büyükşehir Belediyesi Orkestrası’nın sunacağı ‘Cumhuriyet Bayramı Konseri’nde, Büyükşehir Belediye Orkestrası Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği bölümleri, Bursa Mehter Ekibi, Bando şefliği ve Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası sahneye çıkacak. Konser, 28 Ekim Salı günü saat 20.30’da Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Osmangazi Salonu’nda gerçekleştirilecek ve vatandaşlar keyifli konseri ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Büyükşehir’den Mustafakemalpaşa’ya Rafet El Roman sürprizi Büyükşehir Belediyesi, ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü sanatçı Rafet El Roman’ı da Mustafakemalpaşa’da hayranlarıyla bir araya getirecek. Sanatçı, 29 Ekim Çarşamba günü Mustafakemalpaşa’da sevenleriyle bir araya gelecek.

Türk Halk Müziği Bölümü de sezonu açıyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası Türk Halk Müziği Bölümü de 2014 – 2015 sanat sezonuna, 3 Kasım Pazartesi günü saat 20.00’da Tayyare Kültür Merkezi’nde vereceği konserle başlayacak. Hamit Gazigil’in şefliğinde gerçekleştirilecek olan konserde sevilen sanatçı Zeynep Başkan konuk solist olarak sahneye çıkacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 23.10.2014 | Okunma sayısı:3515

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir