Haberler

BURSA’DA BİR DÜNYA STARI

Font Boyutu

20 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ

BURSA’DA BİR DÜNYA STARI
- ‘50. ULUSLARARASI BURSA FESTİVALİ’ KAPSAMINDA BURSA’DA KONSER VEREN DÜNYACA ÜNLÜ GRAMMY ÖDÜLLÜ ŞARKICI RICKY MARTIN, BURSALILARI COŞTURDU.
- MERİNOS STADYUMU’NDA 10 BİN KİŞİNİN İZLEDİĞİ KONSER, RICKY MARTIN’IN MUHTEŞEM SAHNE PERFORMANSI İLE EĞLENCELİ ANLARA SAHNE OLDU.

BURSA – ‘50. Uluslararası Bursa Festivali’ nedeniyle Bursa’da konser veren dünyaca ünlü pop şarkıcısı Ricky Martin, muhteşem sahne performansı ve dans gösterisiyle fırtına gibi esti.

Bursa’da Merinos Stadyumu’nu dolduran 10 bini aşkın vatandaşla birlikte şarkılarını seslendiren Ricky Martin, eski ve yeni şarkılarından oluşan özel repertuarıyla gönülleri fethetti. Bursalı hayranlarının sevgi gösterisiyle karşılanan şarkıcı, barkovizyon gösterisiyle renk kattığı muhteşem sahne performansı ile eğlenceli anlara sahne oldu. 7’den 77’ye her yaştan vatandaşın günlerce merakla beklediği ve biletleri satışa sunulduğu andan itibaren kısa sürede tükenen Ricky Martin, Bursa’da olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Martin, İspanyolca ve İngilizce söylediği şarkılarla sevenlerini kendisine bir kez daha hayran bıraktı. Grammy ödülü ve Latin Grammy sahibi olan Martin’in hareketli şarkılarına hayranları da eşlik etti.
‘Music Alma Sexo’ adlı yeni albümünün dünya turnesinin Avrupa ayağında geldiği Türkiye’de, ikinci konserini Bursa’da veren ünlü şarkıcı, sempatik tavırlarıyla da ilgi odağı oldu. Martin, coşkulu gecede ‘Too late’, ‘It’s alright’, ‘I don’t care’ ve ‘Livin’la vida loca’ gibi şarkılarını söyledi. Dansçılarının özel gösterisiyle de dikkat çeken Martin, 100 kişiyi aşkın ekibiyle geldiği Bursa’dan sonra dünya turnesine devam edecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 20.06.2011 | Okunma sayısı:5993

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu