Haberler

BURSA’DA ‘BEYAZ KOZA’ COŞKUSU DEVAM EDİYOR

Font Boyutu

21 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

BURSA’DA ‘BEYAZ KOZA’ COŞKUSU DEVAM EDİYOR
- BEYAZ KOZA YAZ KONSERLERİ KAPSAMINDA BU AKŞAM EMRE AYDIN’I NİLÜFER’DE AĞIRLAYACAK OLAN BURSA, GÖKHAN ÖZEN’İ DE 27 TEMMUZ ÇARŞAMBA GÜNÜ GÜRSU’DA SEVENLERİYLE BULUŞTURACAK.

BURSA – Bursa’nın 7 merkez ilçesinde yaşayan vatandaşları sevdikleri sanatçılarla buluşturan ‘Beyaz Koza Yaz Konserleri’, tüm coşkusuyla devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından gerçekleştirilen Beyaz Koza yaz konserleri, usta sanatçıları hayranlarıyla bir araya getiriyor. Organizasyonun ikinci konserinde Türk Rock müziğinin sevilen sesi Emre Aydın, şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyecek. Aydın, bu akşam saat 21.15’te Nilüfer Ataevler Pazar Alanı’nda sahneye çıkacak.

Gökhan Özen konseri 27 Temmuz’da
Vatandaşların merakla beklediği bir diğer program da Gökhan Özen konseri. Diyarbakır’da yaşanan hain saldırı sebebiyle ertelenen konser, 27 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Pop müziğinin başarılı ismi Gökhan Özen, 27 Temmuz Çarşamba günü saat 21.15’te Gürsu Atatürk Caddesi’nde muhteşem bir konser verecek.
Bursalıların sabırsızlıkla beklediği Beyaz Koza Yaz Konserleri’nde ayrıca ünlü şarkıcılar Atiye, Burcu Güneş, Emre Altuğ ile Dino Merlin ve Suzan Kardeş de sevenleriyle bir araya gelecek.

Beyaz Koza konser programı
Emre Aydın – 21 Temmuz Perşembe – Nilüfer Ataevler Pazar Alanı
Atiye – 23 Temmuz Cumartesi – Gemlik İskele Meydanı
Burcu Güneş – 26 Temmuz Salı – Mudanya Belediyesi Karşısı
Gökhan Özen – 27 Temmuz Çarşamba – Gürsu Atatürk Caddesi
Emre Altuğ – 28 Temmuz Perşembe – Kestel Pazar Alanı
Dino Merlin & Suzan Kardeş – 30 Temmuz Cumartesi – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 21.07.2011 | Okunma sayısı:6803

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir