Haberler

BURSA ULUSLARARASI PLATFORMDA TANITILACAK

Font Boyutu

8 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

BURSA ULUSLARARASI PLATFORMDA TANITILACAK
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BÜNYESİNDE OLUŞTURULAN İNGİLİZCE PROJE SUNUM GRUBU, ULUSAL VE ULUSLARARASI PLATFORMDA, BURSA’YI VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YATIRIMLARINI İNGİLİZCE OLARAK TANITACAK.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı dünya markası bir kent haline getirmek amacıyla oluşturduğu ‘İngilizce Proje Sunum Grubu’, eğitim çalışmalarına başladı.

Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan ve İngilizce bilen teknik personelden oluşan ‘İngilizce Proje Sunum Grubu’ ile tarih ve kültür başkenti Bursa ve Büyükşehir Belediyesi’nin proje ve yatırımlarının, ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtılması hedefleniyor. İngilizce tanıtım ve sunum personelinin yetiştirileceği eğitimler, Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü koordinatörlüğünde planlandı. Proakademi Danışmanlık Şirketinden Toastmaster Türkiye Temsilcsi Deniz Senelt tarafından verilen eğitimde, katılımcılar sunum teknikleri, zamanın kullanılması, tema seçimi ve hitabet konusunda bilgilendirildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 08.07.2011 | Okunma sayısı:4685

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir