Haberler

Bursa tarihi güne hazır

Font Boyutu

20 OCAK 2018

 

BASIN BÜLTENİ

 

Bursa’da tarihi gün

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Ocak Pazar günü (YARIN) saat 14.00’da Fatih Sultan Mehmet (FSM) Bulvarı’ndaki hastane meydanında vatandaşlarla bir araya gelecek.
Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa’nın yarın tarihi günlerinden birini yaşayacağını söyledi.

 

BURSA – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 21 Ocak Pazar günü (YARIN) saat 14.00’da Fatih Sultan Mehmet (FSM) Bulvarı’ndaki hastane meydanında vatandaşlarla bir araya gelecek.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa programına dair, AK Parti İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen basın toplantısına katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın programı nedeniyle heyecanlı olduklarını söyleyen Başkan Aktaş, “Bursa, olarak heyecanlıyız. Çok değerli genel başkanımızı, Cumhurbaşkanı’mızı ağırlıyoruz. Bursa Kadın Kolları Kongresi’ne katılacak olması şeref ve onurdur. Coşkulu bir şekilde karşılamak için bir dizi çalışma yaptık” dedi.

Başkan Aktaş, yarınki program için hazır olduklarını dile getirerek, “Pazar günü 10.00 ile 20.00 saatleri arasında metro seferleri ücretsiz olacak ve vatandaşların miting alanına ulaşması için de otobüslerle ücretsiz ring seferleri gerçekleştirilecek. Heyecanımızı, derdimizi, Bursa ile alakalı konularımızı da Cumhurbaşkanı’mıza aktarma imkanına sahip olacağız. Bursa, yarın tarihi günlerinden bir tanesini yaşayacak ve inşallah bu ziyaretin sonrası da bize güzellikler olarak dönecektir” şeklinde konuştu.

Beşevler ile Hamitler istasyonlarından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursalılarla buluşacağı hastane alanına otobüslerle ring servisleri düzenlenecek. Aynı gün, Kent Meydanı ile Heykel arasında sefer yapan T1 tramvay hattı ve İncirli Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi Zafer Plaza istikametinde sefer yapan T3 tramvay hattı da saat 14.00’den sonra hizmet vermeyecek.

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile AK Parti Bursa Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Bursa’da ağırlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade ederek, çalışmaların detayını anlattı, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

 

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 20.01.2018 | Okunma sayısı:1767

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu