Haberler

Bursa protokolü bayramlaştı

Font Boyutu

4 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bursa protokolü bayramlaştı
- Bursa Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlayarak, bayramın vatana ve millete birlik ve beraberlik getirmesini diledi.
- Başkan Altepe, bayramda görev yapan gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlayarak, bayramın vatana ve millete birlik ve beraberlik getirmesini diledi.

Bursa Valiliği tarafından Heykel’deki Valilik binasında düzenlenen bayramlaşma töreni, Bursa protokolünü bir araya getirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Vali Münir Karaloğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursalıların Kurban Bayramı’nı tebrik ederek, birlik, beraberlik, huzur ve barış diledi. Bursa milletvekilleri ile AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ve ilçe belediye başkanları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de bayramlaşma törenine katıldı.
Başkan Altepe bayramlarda birlik ve beraberliğin en saf halinin yaşandığını belirterek, “Bursalıların huzur, mutluluk ve sağlıkla dolu bir bayram geçirmelerini diliyorum” dedi.
Başkan Altepe, bayramda görev yapan gazetecilerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 04.10.2014 | Okunma sayısı:3246

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir