Haberler

BURSA KENT KONSEYİ’NİN YENİ SLOGANI

Font Boyutu

12 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

BURSA KENT KONSEYİ’NİN YENİ SLOGANI
- TÜRKİYE’NİN EN AKTİF KENT KONSEYİ OLAN BURSA KENT KONSEYİ, “TÜRKİYE’YE ÖRNEK ‘YENİ BİR BURSA MARKASI” SLOGANIYLA BAŞARISINI BURSALILARLA PAYLAŞIYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destek ve katkılarıyla Türkiye’nin en aktif kent konseylerinde biri olan Bursa Kent Konseyi, “Türkiye’ye örnek, ‘Yeni bir Bursa markası” sloganıyla ülke çapında elde ettiği başarıları Bursalılarla paylaşıyor.

Bursa Kent Konseyi’nin yeni sloganının yer aldığı billboardlar, kentin önemli noktalarına yerleştirildi. Yeşil zemin üzerinde Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kent Konseyi logolarının yer aldığı billboardlarda “Türkiye’ye örnek, ‘Yeni bir Bursa markası” sloganıyla elde edilen başarılar Bursalılarla paylaşılıyor.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala, göreve geldikleri Haziran 2009 tarihinden bu yana Türkiye’ye örnek çalışmalara imza attıklarını söyledi. 4 ayrı meclis, 33 ayrı çalışma gurubu ve yüzlerce gönüllünün katkısıyla birçok büyük projeyi gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Pala, 24 ayda bin 500’ü aşan etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını dile getirdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe’nin gönüllü hizmet anlayışına verdiği önemle Bursa Kent Konseyi’ne büyük destek ve katkılar sunduğunu kaydeden Başkan Pala, kısa zamanda Bursa’ya yeni bir marka kazandırdıklarını ifade etti.

“Başarılı çalışmalarla Bursa Kent Konseyi Türkiye’ye örnek oldu”
Her kesimden ve kurumdan gelen insanların düşüncelerini özgürce dile getirebildiği ortamlar hazırladıklarını belirten Başkan Pala, “Çatı kuruluşu olan Bursa Kent Konseyi toplumsal denge çizgisi anlayışıyla herkese ve her kesime hitap etmektedir. Bursa’nın sorunlarına uzak kalmadan gerçekleştirilen çalışmalardan kentin tamamı faydalanmaktadır. Yaptığımız başarılı çalışmalarla Türkiye’ye örnek ve en aktif kent konseyi olmayı başardık. Bu başarı, tüm gönüllülerimizin ve Bursalıların başarısıdır. Elde edilen bu başarıyı da “Türkiye’ye örnek, ‘Yeni bir Bursa markası” sloganıyla tüm Bursalılarla paylaşmak istedik” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 12.05.2011 | Okunma sayısı:4985

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir