Haberler

Bursa Kent Konseyi’nde yoğun mesai

Font Boyutu

11 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bursa Kent Konseyi’nde yoğun mesai
- Türkiye’nin en aktif ve en dinamik kent konseyi olan Bursa Kent Konseyi (BKK), faaliyetlerin planlanması için yoğun mesai harcıyor.

BURSA – Türkiye’nin en aktif ve en dinamik kent konseyi olan Bursa Kent Konseyi (BKK), dönem faaliyetlerinin planlanmasında yoğun mesai harcıyor.

Bursa Kent Konseyi, 4 meclis, 30 çalışma grubu, 6 çalışma ofisi ve yüzlerce gönüllüsüyle şehrin ve ülkenin gündemini takip etmeye devam ediyor. Düzenli olarak ayda bir gerçekleştirilen çalışma ofisleri koordinasyon toplantılarında faaliyetlerin planları yapılıyor.

Düzenli olarak BKK Genel Sekreteri başkanlığında çalışma ofislerinin koordinasyon toplantısı yaptığını anlatan BKK Başkanı Semih Pala, Sekreterya ve İdari İşler Ofisi, Sivil Toplum ve Projeler Ofisi, Ulusal ve Uluslararası Çalışmalar Ofisi, Meclisler ve Çalışma Grupları Ofisi, İletişim ve Organizasyon Ofisi ve Destek Hizmetleri Ofisiyle Bursalılara hizmet ürettiklerini söyledi. Düzenli olarak personelle bir araya geldiklerini ve iyi bir koordinasyon ağı sağladıklarını belirten Pala, “Üretken, çözüm üreten, bir şeyler vermek için çalışan çok değerli ve kaliteli insanlardan oluşan personelimiz ve gönüllülerimiz Bursa için bir şanstır. Kentimizle ilgili her türlü konu, konsey çatısı altında konuşulmaya ve tartışılmaya devam edecektir. Bursa Kent Konseyi şehirdeki herkese ve her kesime açık olarak çalışmalarını sürdürüyor” diye konuştu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 11.10.2014 | Okunma sayısı:1204

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir