Haberler

Bursa Kent Konseyi’den Harmancık’a eğitim desteği

Font Boyutu

28 KASIM 2017

BASIN BÜLTENİ

Bursa Kent Konseyi’den Harmancık’a eğitim desteği
-Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubun’nun organizasyonuyla Harmancık’ta öğrencilere, öğretmenlere ve velilere yönelik başarıyı arttırma yöntemleri ile aile içi iletişim konularında bilgilendirme yapıldı.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu, Harmancık’ta başarıyı arttırma yöntemleri ve aile içi iletişim konularında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Bursa Kent Konseyi, kırsal kesimde eğitim gören dezavantajlı öğrencilerin bilgi ve becerilerini arttırmak için çeşitli programlar organize ediyor. Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu’nun organizasyonuyla Harmancık’taki öğrencilere, öğretmenlere ve velilere eğitimci Hakan Özkaynak tarafından başarıyı arttırma yöntemleri, aile içi iletişim konularında bilgilendirme yapıldı. Harmancık Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleşen programa Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu Temsilcisi Mustafa Sarı, Okul Müdürü İsmail Tufan ve öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu Temsilcisi Mustafa Sarı, bireysel ve toplumsal başarıların arttırılması için çalışmalar yaptıklarını, hedef bölgenin de dağ yöresi olduğunu söyledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 28.11.2017 | Okunma sayısı:968

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir