Haberler

Bursa Kent Konseyi Gölcüklüleri ağırldı.

Font Boyutu

18 EKİM 2013

BASIN BÜLTENİ

Bursa Kent Konseyi Gölcüklüleri ağırldı.
- Bursa Kent Konseyi (BKK) Emekliler Çalışma Grubu, Gölcük Kent Konseyi Emekliler Çalışma Grubu üyeleri ile bir araya geldi.

BURSA – Gölcük Kent Konseyi Emekliler Çalışma Grubu üyeleri, Bursa Kent Konseyi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bursa Kent Konseyi tarafından yapılan çalışmalar diğer kentlere örnek olmaya devam ediyor. Gölcük Kent Konseyi Çalışma Grubu üyeleri, Bursa Kent Konseyi Emekliler Çalışma Grubu ile bir araya geldi. Bursa Kent Konseyi ofislerinde gerçekleştirilen toplantıya Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, BKK Başkan Yardımcısı Mehmet Necati Şahin, BKK Emekliler Çalışma Grubu Temsilcisi Ahmet Eren ve çalışma grubu üyeleri katıldı.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, kent konseyi bünyesinde toplantılar, eğitim çalışmaları, konferans, seminer, panel, sempozyum, kongre, konser, sergi, tiyatro gösterileri gibi geniş yelpazede birçok faaliyet yapıldığını söyledi. 4 meclisimiz, 30 ayrı çalışma grubumuz ve yüzlerce bireysel ve kurumsal katılımcıyla Türkiye’ye örnek bir model geliştirdiklerinin altını çizen Pala, “Kent konseylerinin başarılı olması için belediyeyle uyumu şart. Uyumun olmadığı şehirlerde kent konseyleri maalesef başarılı olamıyor. Bursa’da ise Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin sosyal konulara yatkın olması, Kent Konseyi’nin de Yerel Gündem 21 geleneği olması sayesinde başarı sağlanıyor” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 18.10.2013 | Okunma sayısı:1403

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir