Haberler

Bursa Kent Konseyi Cumhuriyet Bayramı Yürüyüşü’ne katıldı

Font Boyutu

30 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bursa Kent Konseyi Cumhuriyet Bayramı Yürüyüşü’ne katıldı
- Bursa Kent Konseyi (BKK) gönüllüleri, Bursa’da düzenlenen ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ yürüyüşüne katılarak coşkuya ortak oldu.

BURSA – Bursa Kent Konseyi (BKK) gönüllüleri, Cumhuriyet’in 91. kuruluş yıldönümünü coşkuyla kutladı.

Heykel’deki Atatürk Anıtı önünde yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından Cumhuriyet Caddesi’nde düzenlenen yürüyüşe, Bursa Kent Konseyi (BKK) gönüllüleri yoğun katılım sağladı. Yürüyüşe, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve BKK Başkanı Semih Pala’nın yanı sıra BKK yürütme kurulu üyeleri, Kadın Meclisi, Gençlik Meclisi, Engelliler Meclisi, Çocuk Meclisi üyeleri ile çalışma gruplarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Cumhuriyet’in ilanının 91. yılını kutladıklarını ifade eden BKK Başkanı Semih Pala, “Gönüllülerimizle Cumhuriyet Bayramı yürüyüşüne yoğun bir katılım gerçekleştirdik. Tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz. Milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.

Zafer Meydanına kadar süren kutlamalarda, BKK Başkanı Semih Pala, yürütme kurulu üyeleri ve gönüllüler ellerindeki Türk bayraklarıyla coşkuya ortak oldu.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 30.10.2014 | Okunma sayısı:1551

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir