Haberler

BURSA İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Font Boyutu

 5 EKİM 2010

BASIN BÜLTENİ

BURSA İÇİN BÜYÜK FIRSAT
- MERİNOS AKKM GENEL KOORDİNATÖRÜ MEHMET SEMİH PALA, ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ’NİN BURSA VE TÜRKİYE İÇİN BÜYÜK BİR FIRSAT OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ.

BURSA – Bursa’nın daha yaşanılabilir çağdaş bir kent olması noktasında çalışmalarını sürdüren Bursa Kent Konseyi, TÜRSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu üyelerinden tam destek aldı.

TÜRSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu üyeleri, Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala’yı Merinos’ta ziyaret etti. Atatürk Kongre Kültür Merkezi’ni gezen heyet, Merinos AKKM Genel Koordinatörlüğü görevini de yürüten Pala ile Bursa’nın sosyal ve kültürel potansiyelinin yanı sıra turizm bakımından da gelişmesi amacıyla yapılması gerekenleri konuştu.
Merinos AKKM’nin olanaklarından çok etkilendiğini ifade eden TÜRSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akkuş, Bursa’nın turizm potansiyelinin geliştirilebilmesine yönelik önerilerini sundu.
Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin Bursa ve Türkiye için büyük bir fırsat olduğunu dile getiren Mehmet Semih Pala ise ulusal ve uluslararası kongrelerle önemli sanat faaliyetlerinin artık Merinos AKKM’de yapılmaya başlandığını belirtti. Pala, Bursa’nın bir kongre ve turizm kenti olarak da öne çıkma noktasında hızla ilerlediğini söyledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 05.10.2010 | Okunma sayısı:5030

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir