Haberler

Bursa, BİİB 2014’e hazırlanıyor

Font Boyutu

03 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bursa, BİİB 2014’e hazırlanıyor
- Bursa Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, BTSO ve İŞKUR ortaklığında düzenlenen ‘Bursa İnsan Kaynakları Ve İstihdam Buluşması’nın 3.’sü bu yıl, 27 – 29 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek.

BURSA – Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi (BBB), Bursa Kent Konseyi (BKK), Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) ortaklığıyla organize edilen ‘Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması (BİİB), bu yıl 27-28-29 Kasım 2014 tarihlerinde işverenler ile iş arayanları 3. kez bir araya getirecek.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) gerçekleştirilecek olan ‘Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’ (BİİB 2014) kapsamında Merinos AKKM Fuar Alanı’nda 180’ne yakın şirket ve kurum tarafından stant açılacak. Salonlarda ise Sunay Akın, Ahmet Şerif İzgören ve Mümin Sekman gibi ünlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı paneller ve çok sayıda seminer düzenlenecek. Buluşmada, ‘girişimcilik’, ‘iş arama teknikleri’, ‘iş güvenliği’ gibi farklı konular gündeme taşınacak.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 03.11.2014 | Okunma sayısı:3796

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir