Haberler

BURFAŞ'TAN BİRLİK ÖRNEĞİ

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Park Bahçe Sosyal ve Kültürel Hizmetler Ticaret A.Ş.’nin (BURFAŞ) tüm çalışanları, Merinos Göl Kafe’de düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

BURFAŞ’ın yönetim ve denetim kurulları ile otopark çalışanlarından gişe görevlilerine, sosyal tesislerin idarecilerinden idari kadroya kadar her birimden çalışanların hazır bulunduğu iftar, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gözler önüne serdi. Keyifli sohbetlerle renklenen buluşmada günün anlam ve önemine dair bir konuşma yapan BURFAŞ Genel Müdürü Zeynel Abidin Turan, “BURFAŞ ailesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bir ve birlik olarak BURFAŞ’ı layık olduğu yere taşıyacağız. Gözlerinizdeki ışık bize de güç verecek. Yönetim olarak 3 aydır görevdeyiz. Henüz yeniyiz ama yeni yönetimle yeni aşk ve heyecanla kurumumuzu daha iyiye taşımak için gayret edeceğiz” diye konuştu.

BURFAŞ’ın tüm çalışanlarının Bursa’ya hizmet sevdası taşıdığını gözlemlediğini anlatan Turan, işi ne olursa olsun herkesin önemli birer misyona sahip olduğunu dile getirdi. Turan, sözlerini “Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe’nin bize verdiği emaneti dimdik durarak, bize güvenenleri mahçup etmeden daha ileriye taşıyacağız” ifadesiyle noktaladı.

BURFAŞ çalışanları da anlamlı yemeğin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, adeta dayanışma gecesine dönen iftarı organize eden BURFAŞ Genel Müdürü Turan’a teşekkür ettiler. Gecenin sonunda BURFAŞ personeli hatıra fotoğrafı da çektirdi. 

Tarih: 14.09.2009 | Okunma sayısı:7150

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir