Haberler

BURFAŞ ile RUMELİFED’den ‘sosyal’ işbirliği

Font Boyutu

18 ARALIK 2014

BASIN BÜLTENİ

BURFAŞ ile RUMELİFED’den ‘sosyal’ işbirliği
- BURFAŞ ile RUMELİFED arasında gerçekleştirilen protokol sayesinde RUMELİFED üyeleri de BURFAŞ’ın sosyal tesislerinde ‘sosyal kart’ kullanabilme şansını kazandı.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin şirketlerinden BURFAŞ ile Tüm Rumeli Dernekleri Federasyonu (RUMELİFED) arasında gerçekleştirilen protokolle, RUMELİFED üyeleri de BURFAŞ’ın sosyal tesislerinde ‘sosyal kart’ imkanından faydalanma hakkını kazandı.

Dobruca Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelen BURFAŞ yetkilileri ile RUMELİFED üyeleri, sosyal kart uygulamasına imzalarını attı. BURFAŞ Genel Müdürü Muhammed Gümüşsoy ile RUMELİFED Genel Başkanı Selim Yedikardeş tarafından imzalanan protokol sayesinde RUMELİFED üyeleri de sosyal tesislerde sosyal kartın sunduğu imkanlardan faydalanma şansını yakaladı.
BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, Bursa’da vatandaşlardan çok yoğun ilgi gören tesislerde zaman zaman çeşitli kolaylıklar sağladıklarını ifade ederek, “Sosyal tesislerimizle, kentin birçok noktasında farklı konseptlerle ve farklı tatlarla Bursa’ya hizmet veriyoruz. BURFAŞ olarak kaliteyi uygun fiyata vatandaşla buluşturma gayretindeyiz” dedi.
RUMELİFED Genel Başkanı Selim Yedikardeş ise Bursa’nın birçok noktasında bulunan tesislerden federasyon üyelerinin de faydalanmasını istediklerini belirtti. Yedikardeş, “Sosyal kart, sosyal belediyeciliğin önemli bir hizmetidir. Bu uygulamayla hem Bursalılar hem de üyelerimiz sosyal hayatın içinde daha çok yer alacaklar. BURFAŞ’ın işlettiği, ailemizle gelebileceğimiz çok nezih ve kaliteli tesisler var. Bu tesislerde zaman zaman misafirlerimizi de ağırlıyoruz ve çok memnunuz” diyerek protokolün önemine işaret etti. Yedikardeş, Gümüşsoy’a uygulamadan dolayı teşekkür ederek, sosyal kartını teslim aldı ve federasyonun flamasını da Gümüşsoy’a armağan etti.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 18.12.2014 | Okunma sayısı:2387

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir