Haberler

BURBAK’tan öğretmenler günü hediyesi

Font Boyutu

23 KASIM 2017

 

BASIN BÜLTENİ

 

BURBAK’TAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ

ÖĞRETMENLER GÜNÜ NEDENİYLE BURBAK TARAFINDAN İŞLETİLEN TÜM KAPALI VE CADDE OTOPARKLARI TANITIM KARTLARINI GÖSTEREN TÜM ÖĞRETMENLERE 24 KASIM CUMA (YARIN) GÜNÜ GÜN BOYU ÜCRETSİZ OLACAK.

 

BURSA – Öğretmenler günü nedeniyle Burbak tarafından işletilen tüm kapalı ve cadde otoparkları tanıtım kartlarını gösteren tüm öğretmenlere 24 Kasım Cuma (YARIN) günü gün boyu ücretsiz olacak.

 

Şehir içi parklanmanın sorun olmaktan çıkması için ‘Çizgiler arası özgürlük’ sloganı ile 2009 yılında faaliyete başlayan Burbak, bir sosyal sorumluluğa daha imza atıyor. Bursa’da görev yapan tüm eğitimcilerin öğretmenler gününü kutlayan Burbak, 25 Kasım Cuma (YARIN) günü öğretmen kartını gösterenlerden gün boyu otopark ücreti almayacak. Sadece öğretmenler gününde geçerli olacak etkinlik kapsamında öğretmenler, 8 adet kapalı ve teknolojik otoparkta 2 bin 396 ve 51 cadde otoparkında 5 bin 780 olmak üzere toplamda 8 bin 176 parklanma noktasından ücretsiz yararlanma imkanına sahip olacak.

 

Tüm öğretmenlerin bu özel gününü kutlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Bu vesileyle bu mesleğe emeği geçmiş, bugün aramızda olmayan tüm öğretmenlerimizi, yine bu mesleği icra ederken şehit öğretmen olarak belleklerimize yerleşmiş öğretmenlerimi rahmetle ve minnetle anıyorum. Görevine devam edenlerin de nice seneler sağlıkla ve sıhhatle mesleklerini icra etmelerini temenni ediyorum” dedi.

 

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 23.11.2017 | Okunma sayısı:2107

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu