Haberler

BURBAK’tan İSBAK’a teknolojik ziyaret

Font Boyutu

15 OCAK 2018

BASIN BÜLTENİ

BURBAK’TAN İSBAK’A TEKNOLOJİK ZİYARET

  • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKLERİNDEN BURBAK, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN (İBB) İŞTİRAKİ OLAN İSTANBUL BİLİŞİM VE AKILLI KENT TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’Yİ (İSBAK) ZİYARET ETTİ.

BURSA- Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURBAK, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) iştiraki olan İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş.’yi (İSBAK) ziyaret etti.

Bursa’da araç parklanmasında teknolojik çözümler sunmayı hedefleyen BURBAK, İBB’nin teknoloji yüzü İSBAK’ı ziyaret etti.  Akıllı otopark çözümleri ilgili BURBAK Genel Müdürü Kasım Şahin ve yöneticilerin gerçekleştirdiği ziyarete İSBAK Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Tufan Erenay ve Pazarlama Müdürü Mustafa Önçırak eşlik etti.

Bursa’da araç sahiplerinin daha rahat ve güvenli park edebilmeleri için teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerinin altını çizen BURBAK Genel Müdürü Kasım Şahin, “Bursa’da özellikle otoparklarımızın kaliteli, verimli çevreci, pratik bir şekilde kullanımı için BURBAK olarak, akıllı sistemleri kazandırmanın amacı içindeyiz. Bu noktada ‘Otopark Bilgilendirme ve Yönlendirme Sistemleri’ni, ‘Akıllı Otopark Yönetim Sistemleri’ni, Mobil EDS cihazlarının yapısını, açık ve kapalı otoparklarda otomatik ödeme noktalarını inceledik. Dünya kentlerinde parklanma ile ilgili uygulanan son teknolojik sistemleri kentimize kazandırıp, faydalı hale getirmeyi hedefliyoruz. Tabi tüm bu yatırımlarda yerli ve milli teknolojik çözümlere ve uygulamalara öncelik vererek, ülke ekonomimize katkı koymanın da bilinci içerisinde hareket ediyoruz. Bu bağlamda bizleri en iyi şekilde ağırlayan önemli bilgiler paylaşan İSBAK’a teşekkür ediyoruz” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Tarih: 15.01.2018 | Okunma sayısı:1179

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir