Haberler

BUDO’da bayram tarifesi

Font Boyutu

10 EKİM 2013

BASIN BÜLTENİ

BUDO’DA BAYRAM TARİFESİ
- BURSA İLE İSTANBUL ARASINDAKİ DENİZ ULAŞIMININ YENİ MARKASI OLAN BUDO, AREFE GÜNÜ VE BAYRAM BOYUNCA YENİLENEN TARİFESİ İLE HİZMET VERECEK.
- 11 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ (YARIN) İLE 20 EKİM PAZAR TARİHLERİ ARASINDA KARŞILIKLI OLARAK 120 SEFER YAPACAK OLAN BUDO, 35 BİN YOLCUYA HİZMET VERMEYİ HEDEFLİYOR.

BURSA – Bursa ile İstanbul arasındaki deniz ulaşımının yeni markası olan BUDO, arefe günü ve bayram boyunca yenilenen tarifesi ile hizmet verecek.

Seferlere başladığı günden bu yana ekonomik, konforlu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla vatandaşlardan yoğun ilgi gören Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi, arefe ve bayram boyunca ulaşımda bir sorun yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldı. Hüdavendigar, Nilüfer Hatun ve Yıldırım Beyazıd adlı gemileriyle hizmet veren BUDO, arefe günü Mudanya’dan ilk sefer 07.00’da başlarken, son sefer de 21.15’te gerçekleşecek. Aynı gün Kabataş’tan ilk sefer 08.30’da, son sefer ise 21.15’te yapılacak. Bayramın birinci günü 4, ikinci, üçüncü ve dördüncü günleri de karşılıklı olarak 5 sefer yapacak olan BUDO, 20 Ekim Pazar günü ise karşılıklı olarak 8 sefer gerçekleştirilecek.
11 Ekim Cuma günü (YARIN) ile 20 Ekim Pazar tarihleri arasında karşılıklı olarak 120 sefer yapacak olan BUDO, yaklaşık 35 bin yolcuya hizmet vermeyi hedefliyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 10.10.2013 | Okunma sayısı:2416

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir