Haberler

BUDO CUMA GÜNLERİ EK SEFER YAPACAK

Font Boyutu

 31 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

BUDO’YA CUMA TARİFESİ
BUDO CUMA GÜNLERİ EK SEFER YAPACAK
- BUDO CUMA GÜNLERİ KARŞILIKLI 3 SEFER YAPACAK.
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN İSTANBUL-BURSA ARASINDA BAŞLATILAN DENİZ OTOBÜSÜ SEFERLERİ, YOĞUN İLGİ NEDENİYLE CUMA GÜNLERİ EK SEFER YAPACAK.
- BUDO, NORMAL SEFERLERE EK OLARAK, 1 ŞUBAT CUMA (YARIN) GÜNÜNDEN İTİBAREN HER CUMA, MUDANYA’DAN SAAT 17.00’DA; KABATAŞ’TAN DA 19.30’DA HAREKET EDECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul- Bursa arasında başlatılan deniz otobüsü seferleri, yoğun ilgiden dolayı Cuma günleri ek seferle hizmet verecek.

Büyükşehir Belediyesi tarafından faaliyete başlatılan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), her geçen gün yoğun ilgiyle seferlerine devam ediyor. Bursalılara Bursa ile İstanbul arasında kaliteli ve ekonomik ulaşım hizmeti veren BUDO, Cuma günleri yaşanan yolcu yoğunluğuna da ek seferle cevap veriyor.
Vatandaşların yoğun ilgisini göz önünde bulunduran Büyükşehir Belediyesi, 1 Şubat Cuma (YARIN) gününden itibaren BUDO’nun normal seferlerinin yanı sıra bir de ek seferi devreye alıyor. Buna göre, BUDO yarın, Mudanya’dan saat 17.00’da, Kabataş’tan da saat 19.30’da hareket edecek ek seferle yolcu taşıyacak. Böylece BUDO, Cuma günleri yapacağı karşılıklı 3 seferle daha çok vatandaşın Bursa ile İstanbul arasında rahat ulaşımdan yararlanmasını sağlayacak.


BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 31.01.2013 | Okunma sayısı:10809

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu