Haberler

Bisiklet branşına yoğun ilgi

Font Boyutu

 21 TEMMUZ 2017

BASIN BÜLTENİ

BİSİKLET BRANŞINA YOĞUN İLGİ
- YAZ AYLARININ GELMESİ VE OKULLARIN TATİL EDİLMESİYLE BİRLİKTE AİLELER ÇOCUKLARINI BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ´NÜN YAZ SPOR OKULLARINA GÜVENLE GÖNDERİRKEN EN DİKKAT ÇEKEN BRANŞ İSE BİSİKLET BRANŞI OLDU.

BURSA - Yaz aylarının gelmesi ve okulların tatil edilmesiyle birlikte aileler çocuklarını Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü´nün yaz spor okullarına güvenle gönderirken en dikkat çeken branş ise Bisiklet branşı oldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi´nde çalışmalarına devam eden 7-12 yaş arası bisikletçiler Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Bisiklet Branşı Baş Antrenörü Cengiz Uçkan´ın yoğun ilgisinden oldukça memnun.

Bisiklet branşında Türkiye´nin en kapsamlı kurumu olduklarını belirten antrenör Cengiz Uçkan, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü olarak sporcuların tüm teknik ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede olduğunu ve ülke genelinde son 3 yıldan bu yana yaz-kış spor okulları kapsamında eğitim veren ilk kulüp olmanın da onurunu taşıdıklarını sözlerine ekledi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 21.07.2017 | Okunma sayısı:1333

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir