Haberler

BİNTED ve Merinos AKKM 6. Yönetim Zirvesi´nde tanıtıldı

Font Boyutu

10 KASIM 2013

BASIN BÜLTENİ

BİNTED ve Merinos AKKM 6. Yönetim Zirvesi´nde tanıtıldı
- Büyükşehir Belediyesi´nin iştiraklerinden olan BİNTED ve BİNTED tarafından işletilen ve yönetilen Merinos AKKM, Peryön ve BTSO´nun düzenlediği ´6. Yönetim Zirvesi´ kapsamında açılan stantla katılımcılara tanıtıldı.


BURSA – Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan BİNTED ve BİNTED tarafından işletilen ve yönetilen Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM), Peryön Güney Marmara Şubesi ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) düzenlediği ‘6. Yönetim Zirvesi’ kapsamında açılan stantla katılımcılara tanıtıldı.

BTSO Hizmet Binası’nda bu yıl 6’ncısı ‘Yönetmek Sanattır’ temasıyla yapılan ‘Yönetim Zirvesi’ne, çok sayıda önemli işadamı ve yönetici katıldı. Dünyada ve Türkiye’deki şirket yönetimleriyle ilgili son gelişmelerin konuşulduğu ‘6. Yönetim Zirvesi’nde, Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi (BİNTED) tarafından işletilen ve yönetilen Merinos AKKM de açtığı stantla yerini aldı. CLK Enerji Yatırım A.Ş. CEO’su İsmail Ergüneş, Kamil Koç Genel Müdürü Kemal Erdoğan, Los Angeles Kaliforniya Üniversitesi öğretim görevlisi Burcu Ünsal, İncitaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selim Baybaş, Gökçelik Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras, Alara Fidan ve Alanar Meyve AŞ CEO’su Yavuz Taner’in katıldığı zirvede, katılımcılara Büyükşehir Belediyesi’nin ve BİNTED´in hizmetleri, Merinos AKKM’nin salonları, teknik ve mekanik kapasitesi hakkında bilgiler verildi. Çalışmaların anlatıldığı kitap ve broşürlerin de dağıtıldığı zirvede, konuklar BİNTED ve Merinos AKKM stantına büyük ilgi gösterdi. BİNTED Ortaklar Kurulu Başkanı ve Merinos AKKM Genel Koordinatörü Semih Pala ve BİNTED Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay da stanta uğrayarak görevlilere destek oldu. Ayrıca Vali Yardımcısı Vedat Müftüoğlu, stanta uğrayarak görevlilerden bilgi aldı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 10.11.2013 | Okunma sayısı:2950

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir