Haberler

Binted personeline ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’

Font Boyutu

10 MART 2014

BASIN BÜLTENİ

Binted personeline ‘İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi’
- Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Binted tarafından belediyelerin ve şirketlerin bünyesinde çalışan personeline yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim semineri düzenlendi.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Binted, belediyelerin ve şirketlerin bünyesinde çalışan personeline yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim semineri düzenledi.

Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. (Binted) tarafından Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Hüdavendigar Salonu’nda iki oturum halinde düzenlenen eğitime, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Binted Ortaklar Kurulu Başkanı Semih Pala, Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay, Binted yöneticileri ve personeli katıldı.
Binted’in profesyonel kadrolarıyla başarılı işler yaptığını söyleyen Semih Pala, 500 kişiyle başladıkları görevi şuanda bin yüz kişiyle sürdürdüklerini belirtti. Pala, “Bursa’nın 250 büyük şirketinden birisi haline geldik. İstihdam sağlamak kadar önemli bir şey yoktur. Tüm Binted personeli, görevli olduğu alanda üzerine düşeni yapıyor. Buralarda çalışırken sağlığımıza da dikkat edeceğiz. Hayatınızdan öncelikle siz sorumlusunuz. Binted olarak üzerimize düşen yasal görevleri fazlasıyla yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Eğitimlerde gördüklerinizi, kendinizi de geliştirerek iş hayatınızda uygulamanızı istiyoruz. Çalıştığınız yerde iş güvenliğine aykırı bir durum görürseniz hemen üstünüze bildirin. 30 Mart’tan sonra tüm ilçeler Büyükşehir’e bağlanacak. Binted personelinin görev sorumluluğu da artacak. Tüm personelimiz için Allah’tan sağlıklı ömür diliyorum. Tüm çalışanlarımız adına Binted yöneticilerine de teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili mevzuat gereğince düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, Endüstri Mühendisi A Sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Erkan Bulmuş tarafından verildi. Eğitim, soru cevap kısmıyla sonra erdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 10.03.2014 | Okunma sayısı:2528

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir