Haberler

Binted personeli ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konusunda bilgilendiriliyor

Font Boyutu

05 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

BİNTED PERSONELİ ‘İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ’ KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLİYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKLERİNDEN BİNTED, BELEDİYELERİN VE ŞİRKETLERİN BÜNYESİNDE ÇALIŞAN PERSONELİNE ‘İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ’ KONULU EĞİTİM SEMİNERLERİ VERMEYE DEVAM EDİYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Binted, belediyelerin ve şirketlerin bünyesinde çalışan personeline yönelik ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim seminerleri vermeye devam ediyor.

Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. (Binted) tarafından Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Başkanlık Salonu’nda düzenlenen eğitime, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Binted Ortaklar Kurulu Başkanı Semih Pala, Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay, Binted yöneticileri ve personeli katıldı.
Binted’in profesyonel kadrolarıyla önemli işler yaptığını söyleyen Semih Pala, üzücü olayların yaşadığı bugünlerde iş güvenliği konusunun daha da önem kazandığını belirtti. Binted’in çalışanlarının güvenliğine ve sağlığına büyük önem verdiğini ifade eden Pala, ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu eğitim seminerlerini de düzenli aralıklarla verdiklerini kaydetti. Verilen eğitimleri dikkatlice dinleyip çalışma hayatlarında uygulamalarını da isteyen Pala, tehlikeli bir durum karşısında öncelikle kendi sağlıklarını düşünmelerini istedi. Pala, Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay ve ekibini de çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay ise ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konusunda hassas olduklarını ve eğitimlere devam edeceklerini dile getirdi.
Daha sonra İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Devran Şimşek tarafından eğitim verildi. Eğitim, soru cevap kısmıyla sonra erdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 05.11.2014 | Okunma sayısı:2251

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir