Haberler

Binted ailesi birlik ve beraberlik gecesinde buluştu

Font Boyutu

09 MART 2014

BASIN BÜLTENİ

BİNTED AİLESİ BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNDE BULUŞTU
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN İŞTİRAKLERİNDEN OLAN BİNTED’İN YÖNETİCİ VE PERSONELİ, DÜZENLENEN GECEDE BİRARAYA GELDİ.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden olan Binted, yönetici ve çalışan personeline yönelik birlik, beraberlik ve moral gecesi düzenledi. Personelin katıldığı gecede, emekli olanlara da hizmetlerinden ötürü plaket verildi.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Yıldırım Bayezid Salonu’ndaki birlik ve beraberlik gecesine, Binted merkez personeli ve emekli olan personel katıldı.
Gecede personele seslenen Binted Ortaklar Kurulu Başkanı Semih Pala, Büyükşehir Belediyesi’nin önemli iştiraklerinden olan Binted’in personeliyle bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Binted’in, Merinos AKKM’yi yönettiğini ve belediyelere nitelikli eleman sağladığını hatırlatan Pala, Binted personelinin bulunduğu kurumlarda yüksek performansı göstererek Bursa’yı en iyi şekilde temsil ettiğini belirtti. Belediyenin 7 şirketi bulunduğunu, 30 Mart’tan sonra sayının artacağını söyleyen Pala, “Göreve geldiğimizde Merinos AKKM’yi nasıl işleteceğimizi düşünüyorduk. İşe başladık ve Türkiye’nin en yoğun ve en aktif kongre kültür merkezine geldik. Binted kadrosu olarak Türkiye çapında bir başarıya imza attık” dedi.

Binted Genel Müdürü Birgül Yıldız Günay, 28 personelin emekli olmaya hak kazandığını dile getirdi. Günay, Binted bünyesinde çalışan ve emek harcayan herkese teşekkür etti.
Konuşmaların ardından emekli olan 28 Binted personeline hizmetlerinden dolayı protokol tarafından plaket takdim edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 09.03.2014 | Okunma sayısı:1964

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir