Haberler

Bilim şenliği proje yazma eğitimine yoğun ilgi

Font Boyutu

 18 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

BİLİM ŞENLİĞİ PROJE YAZMA EĞİTİMİ’NE YOĞUN İLGİ
- TAYYARE KÜLTÜR MERKEZİ´NDE YAPILAN BURSA BİLİM ŞENLİĞİ PROJE YAZMA EĞİTİMİNE PROJE GELİŞTİRİCİLERİ YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ.

BURSA – Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin bilimi sokağa indirdiği ve toplumla buluşturduğu en değerli etkinliği olan Bursa Bilim Şenliği öncesinde, tasarım ve inovasyon alanlarında fikir üreten bireysel mucitlere Bursa Bilim Şenliği Proje Yazma Eğitimi verildi.

Hayatı kolaylaştıran, geleceğin ev aletleri ve mobil uygulamalar gibi alanlarda yaratıcı fikri olan herkesin tasarım ve inovasyon yarışması öncesinde, yarışma kriterlerine uygun içerikte projelerin hazırlanması için özel bir eğitim düzenledi.
Bursa Bilim Şenliği Proje Yazma Eğitimi adı altında Tayyare Kültür Merkezi´nde Pazartesi günü saat 09.00 ve 14.00’te olmak üzere 2 ayrı seansta verilen eğitimlerde Uludağ Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi AŞ önderliğinde BEBKA ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla uzmanlar tarafından proje yazma konusunda katılımcılara bilgi verildi. Ücretsiz olarak verilen eğitimlere katılım yoğun olurken, Bursa Bilim Şenliği´nde projesini sergilemek isteyen bireysel mucitlere eğitim sonunda katılım sertifikaları verildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 18.11.2014 | Okunma sayısı:1582

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir