Haberler

BİLARDOCULAR 1. LİGDE

Font Boyutu

 4 KASIM 2010

BASIN BÜLTENİ

BİLARDOCULAR 1. LİGDE
- BURSA’NIN GURURU OLDULAR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ BİLARDO TAKIMI, ANTALYA’DA DÜZENLENEN ‘TÜRKİYE BİLARDO FEDERASYONU 3. BANT BİLARDO YÜKSELME LİGİ’NDE İKİNCİ OLDU.
- BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ BİLARDO TAKIMI, ARTIK 1. LİG’DE MÜCADELE EDECEK.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün bilardocuları, Kemer’de yapılan Türkiye Bilardo Federasyonu 3. Bant Bilardo Yükselme Ligi’nde ikinci olarak, Türkiye Bilardo 1. Ligi’ne yükseldi.

Türkiye Bilardo Federasyonu 3. Bant Bilardo Yükselme Ligi, 31 Ekim Pazar ve 1 Kasım Pazartesi tarihlerinde Antalya Kemer’de gerçekleştirildi. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, yeni branşı bilardo ile katıldığı bu organizasyonda ikincilik kürsüsüne çıkarak Türkiye Bilardo 1. Ligi’ne yükselme hakkını kazandı.
Sekiz takımın katıldığı organizasyonda Türkiye’nin önemli kulüp ve sporcuları yeteneklerini yarıştırdı. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, grubunda milli takım oyuncularından oluşan İstanbul Irmakspor, Eskişehir Etasisspor Kulübü ve Samsunspor ile eşleşti. Zeki Çakal, Yavuz Güngördü, Ümit Demircan ve Uğur Peker’den oluşan kadrosu ile grup maçlarına çıkan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü bilardo takımı, çekişmeli karşılaşmaların ardından ikinci oldu.
Ödül töreninde bilardoculara kupa ve madalyalarını veren Türkiye Bilardo Federasyon Başkanı Uğur Kurugöllü’nün Bursa’ya ayrı bir önem vermesi de bilardocuları sevindirdi. Bursa’yı Antalya’da temsil eden Büyükşehir Belediyespor Kulübü bilardo takımı, başarının haklı gururunu yaşıyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 04.11.2010 | Okunma sayısı:6060

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir