Haberler

BİLARDO TURNUVASI BAŞKAN ALTEPE’NİN VURUŞUYLA BAŞLADI

Font Boyutu

25 MAYIS 2011

BASIN BÜLTENİ

BİLARDO TURNUVASI BAŞKAN ALTEPE’NİN VURUŞUYLA BAŞLADI
- YAVUZ SELİM BİLARDO TURNUVASI’NIN BAŞLANGIÇ TÖRENİNE KATILAN BAŞKAN ALTEPE, “SPORUN VE GENÇLİĞİN OLDUĞU HER YERDE OLACAĞIZ” DEDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, gençlerin sporcu ve donanımlı bireyler haline gelmesi acıyla kentin her köşesinde spor yatırımlarının sürdüğünü belirterek, “Sporun ve gençliğin her yerde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yavuz Selim Bilardo Turnuvası’nın açılış törenine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bir taraftan spora tesisleşme anlamında yatırım yaparken, diğer taraftan da her türlü sportif aktiviteye destek verdiklerini söyledi. Bilardonun son yıllarda Bursa’da da bir ivme kazandığını ve Büyükşehir Belediyespor bünyesinde bu alanda bir branş açıldığını hatırlatan Başkan Altepe, “Biz sporun her branşının gelişmesi ve Bursa’nın sporda da öncü bir kent olması hedefiyle yola çıktık. Bu konuda başta eğitim kurumları olmak üzere, her semtimize spor salonu, yüzme havuzu, futbol sahası gibi tesisler kazandırmaya devam ediyoruz. Gençlerimiz vakitlerini yararlı uğraşlarla geçirmesi ve sağlıklı bireyler olması için elimizden gelen ne varsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Katılımın yoğun olduğu bilarda turnuvasının açılış vuruşunu da Başkan Altepe yaptı. Eline aldığı isteka ile bir süre bilardo oynayan Başkan Altepe, turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar diledi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

 

Tarih: 25.05.2011 | Okunma sayısı:6296

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu