Haberler

BİİB 2014’te Mümin Sekman başarının yollarını anlattı

Font Boyutu

29 KASIM 2014

BASIN BÜLTENİ

BİİB 2014’TE MÜMİN SEKMAN BAŞARININ YOLLARINI ANLATTI
- BURSA VALİLİĞİ, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BURSA KENT KONSEYİ (BKK), BURSA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU (İŞKUR BURSA) VE BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN (BTSO) İŞBİRLİĞİYLE YAPILAN BİİB 2014, SON GÜNÜNDE DE BURSALILARDAN YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.

BURSA – Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması’nın (BİİB 2014) son gününde Bursalılar firma stantlarına ve seminerlere büyük ilgi gösterirken, Kişisel Gelişim Uzmanı Mümin Sekman da verdiği konferansta başarının yollarını anlattı.

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi (BKK), Bursa Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR Bursa) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliğiyle yapılan BİİB 2014, son gününde de Bursalılardan yoğun ilgi gördü. Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nin (Merinos AKKM) tüm salonlarının kullanıldığı programda, bir yandan Fuar Alanı’nda firma temsilcileriyle iş arayanlar buluşurken, bir yandan da konferans, seminer ve sertifikalı eğitimler devam etti. 
Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması kapsamında Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda ise Kişisel Gelişim Uzmanı ve ‘Herşey Seninle Başlar’ kitabının Yazarı Mümin Sekman, Bursalılarla bir araya geldi. Başarının yollarını anlatan Mümin Sekman, insanları başarılı ve başarısız yapan faktörleri, beynin nasıl daha iyi çalıştırabildiği gibi konuları dinleyicilerle paylaştı. Büyük ilgiyle dinlenen Mümin Sekman’a, programın sonunda plaket takdim edildi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 29.11.2014 | Okunma sayısı:1743

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir