Haberler

Beşevler´de ´balık´ dönemi

Font Boyutu

 29 NİSAN 2016

BASIN BÜLTENİ

BEŞEVLER’DE ‘BALIK’ DÖNEMİ

-          YAKLAŞIK 1.5 YIL ÖNCE MENÜSÜNE DAHİL ETTİĞİ DÜNYA MUTFAKLARINDAN SEÇENEKLERLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKEN BURFAŞ BEŞEVLER SOSYAL TESİSLERİ, ŞİMDİ DE BÜNYESİNDE BALIK RESTORANI AÇTI.

-          RESTORANIN AÇILIŞINDA KONUŞAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, UYGUN FİYATLARLA KALİTELİ HİZMETİ SUNAN TESİSLERİN ŞEHRİN SOSYAL HAYATINA DA HAREKET GETİRDİĞİNİ SÖYLEDİ.

-          BEŞEVLER MEYDANI’NDA 45 DÖNÜMLÜK PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN, OTURMA GRUPLARI VE MİMARİSİYLE SAHİL HAVASINI ARATMAYAN MEKANIN AÇILIŞINDA, BAŞKAN ALTEPE VE PROTOKOL ÜYELERİNE TUZDA 5 KİLOGRAMLIK LEVREK İKRAM EDİLDİ. 

BURSA - Yaklaşık 1.5 yıl önce menüsüne dahil ettiği dünya mutfaklarından seçeneklerle tüm dikkatleri üzerine çeken BURFAŞ Beşevler Sosyal Tesisleri, şimdi de bünyesinde balık restoranı açtı. Restoranın açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti Bursalılarla buluşturan BURFAŞ tesislerinin şehrin sosyal hayatına da hareket getirdiğini söyledi.

Deniz ve tatlı su balık çeşitlerinin servis edildiği restoran, Başkan Altepe tarafından hizmete alındı. İlginin yoğun olduğu açılışa Başkan Altepe’nin yanı sıra Vali Yardımcısı Fatih Kadiroğlu, Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ve Bursaspor Başkanı Ali Ay da katıldı. Beşevler Meydanı’nda 45 dönümlük park alanı içerisinde bulunan, oturma grupları ve mimarisiyle sahil havasını aratmayan mekanın açılışında, Başkan Altepe ve protokol üyelerine tuzda 5 kilogramlık levrek ikram edildi.  

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Beşevler Sosyal Tesisleri’nde hizmete giren restoranla birlikte artık Bursalıların uygun ve kaliteli hizmetle şehir merkezinde balık yiyebileceğini ifade etti. BURFAŞ tesislerinin kalitesinin toplumun büyük kesimince bilindiğini kaydeden Başkan Altepe, “Toplumsal hayatını canlandırmak, yaşam kalitesini artırmak için Bursa’nın her köşesine tesis kuruyoruz. Yaklaşık 53 tesis oldu. Bunların 23’ü restoran şeklindedir. Hedefimiz kaliteli hizmeti uygun fiyatla vatandaşlarımıza sunmaktır. Gıda kalitesinden ustalara ve personele kadar, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi. Beşevler’deki restoranın hayırlı olması dileğinde bulunan ve emeği geçenleri kutlayan Başkan Altepe, “Burası zaten güzel bir buluşma yeriydi. İkinci katı da balık restoranı olarak düzenleyerek, buluşma yerinin güzelliğini katlamış olduk” diye konuştu.

BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy da söz alarak, konukları selamlayan bir konuşma gerçekleştirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 

Tarih: 29.04.2016 | Okunma sayısı:5157

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu