Haberler

BESAŞ’tan Çölyak hastalarına yeni bir ürün

Font Boyutu

 27 EKİM 2017

BASIN BÜLTENİ

BESAŞ’TAN ÇÖLYAK HASTALARINA YENİ BİR ÜRÜN
- BURSALILARI YILLARDIR SAĞLIKLI VE EKONOMİK EKMEKLE BULUŞTURAN BESAŞ, SOSYAL SORUMLULUK KAPSAMINDA ÇÖLYAK HASTALARINA SUNDUĞU GLÜTENSİZ ÜRÜNLERE, GLÜTENSİZ MAKARNAYI DA EKLEDİ.
- İTHAL GLÜTENSİZ MAKARNA ÇEŞİTLERİ PİYASADA 250 GRAMI 15 TL’DEN İŞLEK GÖRÜRKEN, BESAŞ’IN GAZİANTEP’TEKİ YERLİ FİRMADAN TEMİN ETTİĞİ 400 GRAMLIK GLÜTENSİZ MAKARNA ÇEŞİTLERİ 4.75 TL’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR.

BURSA - Bursalıları yıllardır sağlıklı ve ekonomik ekmekle buluşturan BESAŞ, sosyal sorumluluk kapsamında Çölyak hastalarına sunduğu glütensiz ürünlere, glütensiz makarnayı da ekledi. İthal glütensiz makarna çeşitleri piyasada 250 gramı 15 TL’den işlek görürken, BESAŞ’ın Gaziantep’teki yerli firmadan temin ettiği 400 gramlık glütensiz makarna çeşitleri 4.75 TL’den ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Çölyak hastalarını glütensiz ürünlerle buluşturmayı önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alan BESAŞ, bugüne kadar İstanbul Halk Ekmek ve Ankara Halk Ekmek ile işbirliği yaparak, farklı glütensiz ürünleri Bursalı çölyak hastalarına ulaştırmıştı. Çölyak hastalarına yönelik ürün yelpazesini her geçen gün genişleten BESAŞ, glütensiz nişastalı karışım un, ekmek, ekmek unu, kurabiye çeşitleri, kek ve cicibebe bisküvinin ardından şimdi de glütensiz makarna çeşitlerini Bursalılarla buluşturuyor. En ekonomik glütensiz ürünlerin temini için büyük bir gayret gösteren BESAŞ, 250 gramlık paketler halinde 15 TL’den satılan ithal glütensiz makarna yerine, Gaziantep’te üretim yapan yerli firma Beşler’in ürünleri 400 gramlık paketlerde 4.75 TL’den ihtiyaç sahipleri ile buluşturuyor. BESAŞ’ın 444 44 11 numaralı müşteri hizmetlerini arayan çölyak hastası veya yakınlarına bulundukları bölgedeki BESAŞ satış noktası aracılığıyla glütensiz ürünler ulaştırılıyor.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 27.10.2017 | Okunma sayısı:2427

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir