Haberler

BESAŞ’TAN ‘BİREYSEL ÖNERİ SİSTEMİ’ EĞİTİMİ

Font Boyutu

 14 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

BESAŞ’TAN ‘BİREYSEL ÖNERİ SİSTEMİ’ EĞİTİMİ
- TÜRKİYE’NİN ÜÇÜNCÜ, BURSA’NIN EN BÜYÜK EKMEK FABRİKASI OLAN BESAŞ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA PERSONEL VE BAYİ EĞİTİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

BURSA – Türkiye’nin üçüncü, Bursa’nın en büyük ekmek fabrikası olan BESAŞ, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları kapsamında personel ve bayi eğitimlerini sürdürüyor.

BESAŞ tarafından Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Hüdavendigar Salonu’nda düzenlenen ‘Bireysel öneri sistemi’ eğitimine BESAŞ ve taşeron firma personeli ile BESAŞ satış noktalarında görevli personel katıldı. Toplantının açılışında konuşan BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, ‘Bireysel öneri sisteminin’, BESAŞ çapında etkinliğini sağlamak ve bunu tüm organizasyon çapında yaygınlaştırabilmek açısından önemli olduğunu söyledi. Bektaş, “Bu eğitim sayesinde hizmet kalitemizi ve ürün çeşitliliğimizi müşterilerimiz, çalışanlarımız ve bayilerimizin istekleri ve katılımları ile şekillendirebileceğiz. Eğitimin bize sağlayacağı en önemli katkısı ise çalışanların sürekli iyileştirme hareketinde yer almaları” dedi.
BESAŞ Genel Müdür Yardımcısı Can Aydoğan da “Çalışanlarımızın ve bayilerimizin kuruluşu sahiplenmeleri ve kendilerini bu ailenin bir parçası olarak hissetmeleri açısından iyileştirmeye yönelik öneri ve teklif vermeleri kadar bu öneri ve tekliflerinin değerlendirilmesi bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır” diye konuştu.
Açılış konuşmalarının ardından KALDER Kalite Derneği Eğitim Danışmanı Kadir Akbaş, BESAŞ personelini bireysel öneri sistemi ve sistemin yararları hakkında bilgilendirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 14.01.2013 | Okunma sayısı:5012

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir