Haberler

BESAŞ’TA KALİTE EĞİTİMİ

Font Boyutu


BASIN BÜLTENİ

BESAŞ’TA KALİTE EĞİTİMİ
BESAŞ DEĞERİNE DEĞER KATIYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN İŞTİRAKLERİNDEN BESAŞ, BAYİLERİNE YÖNELİK DÜZENLENEN ‘İŞ YAŞAMINDA İLETİŞİM VE FARKINDALIK’ EĞİTİMİ İLE KALİTE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Ekmek Sanayi A.Ş. (BESAŞ), bayilerine yönelik ‘İş Yaşamında İletişim ve Farkındalık’ eğitimi ile kalite çalışmalarına devam ediyor.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitim, BESAŞ ile KALDER ortaklığıyla düzenlendi. Programın açılışında konuşan BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, bayilerin BESAŞ’ın görünen yüzünün olduğunu, kamu hizmeti misyonunu üstlendiklerini belirtti. Bu sebeple tüm bayilere büyük görevler düştüğünü anlatan Bektaş, “Bayilerimiz, BESAŞ’ın gözü, kulağı, vitrinidir. Müşterilerin beklentilerini en iyi bayilerimiz bilebilir ve bu beklentilerin bizlere iletilmesi BESAŞ’ı daima ileriye taşıyacaktır” dedi.
Eğitimi bayilerin iletişim becerilerinin geliştirilmesine katkı sağlamak ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla gerçekleştirdiklerini kaydeden Bektaş, kalite eğitimlerinin belirli aralıklarla devam edeceğini söyledi. Bektaş, sağlıklı ve ekonomik ekmek üreten BESAŞ’ın ürünlerinin halka hassasiyetle ulaştırılması noktasında da reyon yetkililerini uyardı. Kalite Birliği ile BESAŞ’ın ortaklaşa gerçekleştirdiği ‘Hijyen Okulu’ projesini de hatırlatan Bektaş, çalışmalarıyla tüm ekmek satış bayilerinde belirli bir standardı sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 11.07.2011 | Okunma sayısı:5478

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir