Haberler

BESAŞ’A ‘BEYAZ ZAMBAK BELGESİ’

Font Boyutu

26 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

BESAŞ’A ‘BEYAZ ZAMBAK BELGESİ’
- BESAŞ, HİJYENE VE TÜKETİCİ SAĞLIĞINA VERDİĞİ ÖNEMİ ‘BEYAZ ZAMBAK BELGESİ’ ALARAK KANITLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Ekmek Sanayi AŞ (BESAŞ), hijyene ve tüketici sağlığına verdiği önemi, ‘Beyaz Zambak Belgesi’ alarak taçlandırdı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Johnson Diversey ve İl Sağlık Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü ‘Beyaz Zambak Projesi’ kapsamında yapılan değerlendirmede, ‘Beyaz Zambak Belgesi’ almaya hak kazanan BESAŞ, tüketici sağlığına verdiği önemi de kanıtlamış oldu.
Tüketicilerde bilinçli ekmek tüketimi alışkanlığı geliştirmeyi amaçladıklarını belirten BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, ‘Beyaz Zambak Belgesi’nin hedeflerine giden yolda, önemli bir kilometre taşı oluşturduğunu vurguladı. Tüketici sağlığı ve memnuniyetinin de BESAŞ’ın hizmet felsefesinin iki temel dayanağını oluşturduğunu ifade eden Bektaş, “BESAŞ olarak öncelikli amacımız, ürettiğimiz ekmeği tüketicinin sofrasına, en sağlıklı ve hijyenik koşullarda ulaştırmaktır. Bu noktada, almaya hak kazandığımız ‘Beyaz Zambak Belgesi’, tüketici sağlığına vermiş olduğumuz önemin de en açık kanıtı” diye konuştu.
Kalite Birliği Derneği ile geliştirdikleri proje kapsamında, BESAŞ bayilerinin hizmet kalitelerini artırmaya yönelik hayata geçirdikleri ‘Hijyen Okulu’ eğitiminin de sona erdiğini belirten Bektaş, Bursalılara en iyi hizmeti sunmanın kararlılığı içerisinde olduklarını ve çalışmalarına aynı heyecanla devam ettiklerini sözlerine ekledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 26.07.2011 | Okunma sayısı:4578

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir