Haberler

BESAŞ KALİTESİNE BUDO YOLCULARINDAN TAM NOT

 05 ŞUBAT 2013

BASIN BÜLTENİ

BESAŞ KALİTESİNE BUDO YOLCULARINDAN TAM NOT
- BURSALILARI 30 YILI AŞKIN SÜREDİR KALİTELİ, SAĞLIKLI VE EKONOMİK GIDA İLE BULUŞTURAN BESAŞ, AYNI HİZMET KALİTESİNİ ŞİMDİ DE BUDO’YA AİT GEMİLERİN BÜFELERİNDE SÜRDÜRÜYOR.
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN BURSA İSTANBUL ARASINDA KONFORLU ULAŞIMIN SAĞLANMASI AMACIYLA BAŞLATILAN BUDO İLE YOLCULUK YAPAN VATANDAŞLAR, GEMİ İÇİNDEKİ BÜFELERDEN BESAŞ’IN KALİTELİ ÜRÜNLERİNE UYGUN FİYATLARLA ULAŞABİLİYOR.

BURSA - Bursalıları 30 yılı aşkın süredir kaliteli, sağlıklı ve ekonomik gıda ile buluşturan BESAŞ, aynı hizmet kalitesini şimdi de BUDO’ya ait gemilerin büfelerinde sürdürüyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından bursa İstanbul arasında konforlu ulaşımın sağlanması amacıyla başlatılan BUDO ile yolculuk yapan vatandaşlar, gemi içindeki büfelerden BESAŞ’ın kaliteli ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşabiliyor.

Burulaş bünyesinde kurulan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) ile vatandaşlara Bursa ve İstanbul arasında konforlu, kaliteli ve ekonomik ulaşım imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi, gemi içindeki servis hizmetlerinde de vatandaşları BESAŞ kalitesiyle buluşturdu. BUDO bünyesinde çalışan 4 geminin de büfe işletim görevlerini üstlenen BESAŞ, yaklaşık 30 yıldır Bursalılara sunduğu kaliteli, sağlıklı ve ekonomik gıda hizmetlerini şimdi de ulaşımda BUDO’yu tercih eden vatandaşlara sunuyor. BESAŞ’ın satış noktalarında yer alan geniş ürün yelpazesine gemilerde de ulaşma imkanı bulan vatandaşlar, aynı ürünleri ekonomik fiyatlarla alma imkanına kavuşuyor. Bunun yanında çaydan kahveye, soğuk içeceklerden aperatif atıştırmalara kadar her şey piyasa fiyatlarından satışa sunuluyor.

Amacımız rekabet değil hizmet
BUDO’nun vatandaşlardan gelen yoğun talepler üzerine kurulduğunun altını çizen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, vatandaşlara en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmanın gayreti içinde olduklarını söyledi. Bu nedenle kimseyle rekabet etmediklerini ve kar amacı gütmediklerini vurgulayan Başkan Altepe, “Gemi içi hizmetler de kalite standardını yüksek, fiyat politikasını ise düşük tutmak amacıyla büfeleri yine belediyemizin şirketi olan BESAŞ işletiyor. Seferlerin başladığı ilk günden beri fiyat politikamızı piyasa fiyatlarıyla eşdeğer olarak belirledik. Vatandaşlardan gelen olumlu tepkiler de sistemin ne kadar doğru işlediğini gösteriyor” dedi.

Ekonomik fiyatlar
Gemilerde yer alan BESAŞ büfelerindeki bazı ürünlerin fiyatları şöyle:
Francala Ekmek 0,70 kuruş, Kepekli Ekmek 0,80 kuruş, Tam Buğday Ekmeği 0,80 kuruş, Timsah Ekmek 0,50 kuruş, Şampiyon Ekmek 0,50 kuruş, Light Ekmek 1.00 TL, Köy Ekmeği 1,25 kuruş, Çay 0.50 kuruş, Nescafe 1.00 TL, cappuccino 1.00 TL.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 05.02.2013 | Okunma sayısı:6455

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir