Haberler

BESAŞ çalışanlarına kazalarda davranış eğitimi

Font Boyutu

04 EYLÜL 2014

BASIN BÜLTENİ

BESAŞ ÇALIŞANLARINA KAZALARDA DAVRANIŞ EĞİTİMİ
- BURSALILARI SAĞLIKLI GIDA İLE BULUŞTURMANIN YANINDA ÇALIŞANLARINA DA DAHA SAĞLIKLI VE GÜVENLİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI SAĞLAMAYI HEDEFLEYEN BESAŞ, ÇALIŞANLARINA YÖNELİK OLARAK KAZALARDA DAVRANIŞ EĞİTİMİ DÜZENLEDİ.

BURSA - Bursalıları sağlıklı gıda ile buluşturmanın yanında çalışanlarına da daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı hedefleyen BESAŞ, çalışanlarına yönelik olarak kazalarda davranış eğitimi düzenledi.

BESAŞ yemekhanesinde eğitmen sigortacı Hakan Turhan tarafından gerçekleştirilen eğitimde, kaza anında yapılması gerekenler, tutanak tutulma bilgisi, trafiğin meşguliyete uğratılmaması gerekliliği, sigortalar ve kaskolar hakkında bilgiler verildi. Eğitimi değerlendiren BESAŞ Genel Müdürü Mustafa Bektaş, “Herhangi bir kaza anında trafiğin aksamaması ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması amaçlanarak tüm araç kullanan çalışanlarımıza bu eğitimi veriyoruz. Oluşacak maddi hasarlı kazalarda çalışanımız tarafından kaza tutanağı tutularak, hem vatandaşın mağdur olma durumu ortadan kalkacak aynı zamanda kaza anında beklemeden oluşacak trafik sorununun önüne geçilmiş olunacak” dedi.

BESAŞ Genel Müdür Yardımcısı Can Aydoğan da, “Tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlık olarak kabul eden BESAŞ, şirketin kalite ve gıda güvenliği politikasında da belirtildiği üzere çalışanlarının ve bayilerinin güvenlik kültürünü benimseyip uygulaması için sosyal gereklilikler kapsamında çeşitli eğitim faaliyetleri düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda çalışanlarımızın sosyal hayat ve çalışma hayatlarında karışılabilecekleri olumsuzlukların üstesinden gelebilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri çeşitli eğitimler almalarını sağlıyoruz” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 04.09.2014 | Okunma sayısı:1238

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir