Haberler

BESAŞ BURSA’NIN GURURU

 22 ŞUBAT 2013

BASIN BÜLTENİ

BESAŞ BURSA’NIN GURURU
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN EKMEK FABRİKASI BESAŞ’IN KATKILARIYLA HAZIRLANAN ‘İNSAN VE EKMEK’ ADLI ESER, TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİ’NİN İNTERNET SİTESİNDE YAYINLANDI.

BURSA – Bursa’da vatandaşları kaliteli hizmetlerle buluşturan Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden BESAŞ, ekonomik fiyat politikasıyla da ekmek israfının önüne geçiyor.

Türkiye’de ekmek ve unlu mamuller üreten firmalar arasında; ürün ve hizmet kalitesi ile fark edilen bir firma haline gelen BESAŞ; kaliteli ve sağlıklı ekmeği, uygun ücretlerle vatandaşların sofrasına ulaştırıyor. Kenti fiziki açıdan yenilerken sosyal sorumluluk bilinciyle de çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde BESAŞ tarafından hayata geçirilen hizmetler de Bursa ve Türkiye’de tüm kurum ve kuruluşların dikkatini çekiyor.
Sağlıklı ekmeği kentin dört bir yanındaki bayileriyle vatandaşlara ulaştıran BESAŞ’ın katkılarıyla hazırlanan ‘İnsan ve Ekmek’ kitabı, Toprak Mahsülleri Ofisi’nin internet sitesinde yayınlandı. Gazeteci Yazar Murat Kuter’in ekmeğin dününü ve bugününü mercek altına alan eseri, Toprak Mahsülleri Ofisi tarafından sanal ortamda halkın bilgisine sunuluyor. Toprak Mahsülleri Ofisi’nin çalışmalarında Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘İnsan ve Ekmek’ yayınını beğenerek vatandaşlarla paylaşması, Bursa için de büyük bir gurur kaynağı oldu.
Türkiye’nin 3. büyük ekmek fabrikası olan BESAŞ, vatandaşların sağlıklı ve ekonomik ekmeğe ulaşması için faaliyetlerini yoğun olarak sürdürürken, aynı zamanda halkın memnuniyeti doğrultusunda ürün yelpazesini de genişletiyor.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 22.02.2013 | Okunma sayısı:4003

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir