Haberler

BESAŞ AİLESİ TİYATRODA BULUŞTU

Font Boyutu

 02 HAZİRAN 2011

BASIN BÜLTENİ

BESAŞ AİLESİ TİYATRODA BULUŞTU
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN İŞTİRAKLERİNDEN BESAŞ’IN ÇALIŞANLARI, EKMEK İSRAFININ ANLATILDIĞI ‘ARKANDAN AĞLARIM’ ADLI EĞLENCELİ TİYATRO GÖSTERİYLE MORAL DEPOLADI

BURSA – Bursalı tüketicilere sağlık ekmeği en uygun şekilde ulaştıran Bursa Ekmek Sanayi AŞ’nin (BESAŞ) çalışanları, ekmek israfının anlatıldığı ‘Arkandan Ağlarım’ adlı tiyatro gösterisiyle moral depoladı.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Başkanlık Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte, BESAŞ çalışanlarının çocukları için ilizyon gösterisi düzenlendi. Daha sonra BESAŞ’ın sponsorluğunda Bursa’daki ilköğretim okullarında uzun süredir sahnelenen ve ekmek israfını konu alan ‘Arkandan Ağlarım’ isimli tiyatro gösterisi sahnelendi. Çocukların ve ailelerin eğlenceli dakikalar geçirdiği etkinlik sonunda konuşan BESAŞ Genel Müdür Yardımcısı Can Aydoğan, Bursa´nın en büyük ekmek fabrikası olan BESAŞ’ın çalışanları arasındaki kaynaşma ve dayanışmaya büyük önem verdiklerini söyledi. Ailelerle birlikte yapılan bu tür organizasyonların çalışanların performansını olumlu yönde etkilediğine dikkat çeken Aydoğan, gösteri ekibine teşekkür ederek, “Aylardır ilköğretim okullarında ekmeğin israfının önlenmesi ve çocukların israf konusunda bilinçlendirilmesi için ‘Arkandan Ağlarım’ isimli tiyatro gösterisini sahneliyoruz. Bu konuda çocuklardan olumlu tepkiler aldık. Gelecek dönemde de farklı çalışmalarla çocukların yanında olacağız” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 02.06.2011 | Okunma sayısı:4137

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir