Haberler

BESAŞ AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Bursa Ekmek Sanayi ve A.Ş.’nin (BESAŞ) iftar yemeği, çalışanları ve bayileri bir araya getirdi. Çalışanların aileleriyle birlikte katıldığı yemek, birlik ve beraberliğin en güzel örneğine sahne oldu.

BESAŞ Genel Müdürü Bayram Yıldız, BUSKİ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftarda BESAŞ’ın büyük bir aile olduğunu söyledi. “Tek Karımız Sağlığınız” sloganıyla yola çıkan BESAŞ’ın halkın gönlüne taht kurduğunu kaydeden Yıldız, ileleriyle birlikte katıldığı gecede 

Bursa’nın en büyük ekmek fabrikası olan BESAŞ’ın Türkiye’de ise üçüncü büyük tesis olduğunu ifade etti. Yıldız, BESAŞ ailesi olarak halkın sağlığı için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını hatırlattığı konuşmasında, “BESAŞ, Bursa’nın ekmek ihtiyacının yüzde 20’sini karşılıyor. Her gün fabrikamızda 240 bin adet 400 gramlık ekmek üretiyoruz. Halka sağlıklı ve ekonomik ekmek sunmak adına her türlü hijyen ve yatırımdan faydalanıyoruz” diye konuştu.

Ekmek üretimlerinin yanı sıra hizmet çıtasının geniş tutulduğunu ve farklı yan ürünlerin de hazırlandığını hatırlatan Yıldız, “BESAŞ, çalışanları ve bayileri sayesinde bir marka oldu. BESAŞ ekmeği kalite olarak Türkiye’nin bir numaralı ekmeğidir” dedi. Vatandaşların ürünleri sağlıklı şekilde tüketmeleri için gereken çalışmanın yapıldığını vurgulayan Yıldız, BESAŞ’ın kalitesine yakışır şekilde ciddi adımlar atmaya devam edeceğini kaydetti. Bayiler de BESAŞ ailesini dostluk çatısı altında bir araya getiren Yıldız’a teşekkür ettiler.

Tarih: 11.09.2009 | Okunma sayısı:5143

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir