Haberler

BELEDİYESPOR’UN KAYAKÇILARI YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

Font Boyutu

 8 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

BELEDİYESPOR’UN KAYAKÇILARI YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ’NÜN KAYAK SNOWBOARD SPORCULARI PİSTLERDE ŞOV YAPIYOR.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü kayak snowboard sporcuları, haftasonunda Uludağ’da yapılan ‘Kayak Snowboard İl Birinciliği Yarışması’nda performanslarıyla dikkat çekti.

Uludağ’da yapılan yarışmalar genç sporcuların başarılarına sahne oldu. Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü’nün sporcuları yarışmada adeta şov yaptı. Yarışmacıların yetenekleriyle görsel şölene imza attığı yarışmada ilk gün; çocuk 1 bayan slalom snowboard yarışında Alara Çağla Gergin 1., Ada Nihan Küçükbükücü 2. oldu. Çocuk 1 erkek slalom kategorisinde Metincan Şahin 2. ve büyük erkek snowboard kategorisinde de Mehmet Güney 3. oldu. Aynı gün yapılan yarışlarda slalom kayakta çocuk 2 erkek kategorisinde Serdar Deniz 1., çocuk 1 bayanlarda Aleyna Altınok 2. ve Başak Bozot da 3. oldu.
Öte yandan yarışmaların ikinci günü de heyecanlı müsabakalara sahne oldu. 2. gün büyük slalom yarışlarında Çocuk 1 bayan slalom snowboard yarışında Ada Nihan Küçükbükücü 1., Alara Çağla Gergin de 2. oldu. Çocuk 1 erkek slalomda Metincan Şahin 2., büyük erkek snowboard yarışlarında ise Mehmet Güney 2 oldu.
Yarışmanın sonunda Bursa’nın gururu olan sporcular, 10-12 Ocak tarihlerinde Kars Sarıkamış’ta yapılacak olan Türkiye Snowboard Şampiyonası 1. etap yarışlarına katılmaya hak kazandılar.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 08.01.2013 | Okunma sayısı:3917

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir