Haberler

BELEDİYESPOR KAYAK SEZONUNU AÇTI

Font Boyutu

 8 OCAK 2013

BASIN BÜLTENİ

BELEDİYESPOR KAYAK SEZONUNU AÇTI

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Kayak Snowbord takımı kış sezonunu açtı.

Bursa’da kayak sporuna önemli katkılar sağlayan ve bu sporun çocuklar arasında daha da yaygınlaşmasını sağlayan Büyükşehir Belediyespor Kulübü kayak ve snowboard takımı, Uludağ’da düzenlenen programla kış sezonunu açtı. Bursa Valisi Şahabettin Harput’un da katıldığı 2012 – 2013 sezonu açılış programında, Gençlik Spor İl Müdürü Süleyman Şahin ile Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık da hazır bulundu.
Bursa’nın sağlıklı bir geleceğe ulaşması için çocuklarla gençlere spor bilincinin aşılanmasının önemli olduğunu vurgulayan Vali Harput, kayak sporuna gönül veren çocuklara başarılar diledi.
Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık ise 33 lisanslı kayak snowboard sporcusu bulunan Belediyespor’un kayak snowboard eğitiminden yararlanmak isteyen 30 kişinin de temel eğitim almaya başladığını söyledi. Temel eğitim programına katılan çocuklarla bol bol sohbet eden Vali Harput, Satık ve Şahin, daha sonra sporcuların konakladığı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesislerini gezdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 08.01.2013 | Okunma sayısı:4004

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir