Haberler

BELEDİYESPOR AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediyespor yönetici, antrenör ve oyuncuları, düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

BUSKİ Tenis Kortu Tesisleri’ndeki iftarda, birlik ve beraberlik mesajları verilirken, sporcular, önümüzdeki dönem Belediyespor’un başarılarına yenilerini ekleyerek  çıtayı yükseltmeye kararlı olduklarını belirttiler. 

 

Azim ve istikrar başarı getirir

Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdullah Karadağ, Büyükşehir Genel Sekreter’i Seyfettin Avşar ve Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık yanı sıra antrenör ve sporcuların katıldığı iftarda yaptığı konuşmada, elde edilen başarıların temelinde azim ve istikrarlı çalışma olduğunu söyledi. Başkanvekili Karadağ,  bu başarılarla yetinmeyeceklerinin altını çizerek, önümüzdeki dönemde başarılara yenilerini eklemek için daha gayretli çalışılacağını ifade etti.

 

“Artık herkes spor yapabilecek”

Büyükşehir Belediyesi’nin herkesin rahatlıklı spor yapabilmesi için kentin farklı noktalarında spor alanları oluşturduğunu hatırlatan Başkanvekili Karadağ, “Bir yandan Belediyespor’un başarısını artıracak çalışmaları gerçekleştirirken, diğer yandan halkın da spor alanlarından olabildiğince faydalanması için çaba sarf ediyoruz. Halkımızın spor yapma gereksinimlerini karşılayacakları alanları, yüzme havuzlarını, yürüyüş yollarını hazırlıyoruz. Belediyespor’un çıtasını yükseltmek için de önce tabana inmeliyiz. Sokakta ki gençleri sporla tanıştırıp onları kötü alışkanlıklardan uzak tutabiliyorsak işte o bizim kazancımız” dedi.

Yemekte söz alan Belediyespor Başkan Yardımcısı İlhan Satık, önümüzdeki sezonun daha başarılı geçeceğine inandıklarını belirterek tüm sporculara katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Tarih: 17.09.2009 | Okunma sayısı:4589

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir