Haberler

Bayram keyfi sosyal tesislerde yaşanacak

Font Boyutu

2 EKİM 2014

BASIN BÜLTENİ

Bayram keyfi sosyal tesislerde yaşanacak
- Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ tarafından işletilen sosyal tesisler, kaliteli hizmetlerini Kurban Bayramı’nda da Bursalılarla buluşturmaya devam edecek.

BURSA – Büyükşehir Belediyesi’nin kente değer katan sosyal tesisleri, Kurban Bayramı’nda da vatandaşları ağırlamaya devam ediyor.

Bursa’da alışılagelmiş sosyal tesis anlayışını 2009 yılında tamamen değiştiren ve belediye personeli dışındakilere kapalı olan tüm tesislerin kapılarını sonuna kadar vatandaşların hizmetine açan Büyükşehir Belediyesi, sosyal tesisleriyle de önemli bir marka haline geldi. Geleneksel tatların yanı sıra dünya mutfağından örnekler ve alternatif lezzetler de Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BURFAŞ tarafından işletilen tesislerde ekonomik fiyat anlayışı ve yüksek hizmet kalitesiyle vatandaşlara sunuluyor.

Sosyal tesisler bayramda da açık
BURFAŞ Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy, sosyal tesislerin Kurban Bayramı’nda da kapılarını Bursalılara açtığını belirterek, “Bursa’nın birçok noktasında farklı konseptlerde vatandaşlara hizmet veren BURFAŞ sosyal tesisleri, bayramda da konuklarını bekliyor. Kurban Bayramı’nda dostlarıyla, farklı mekanlarda, farklı tatlar denemek isteyen tüm vatandaşlarımızı sosyal tesislerimizin keyifli atmosferinde ağırlamayı bekliyoruz. Bursalıları, tesislerimizde güvenilir ve güler yüzlü hizmetlerimizle buluşturmaya hazırız” dedi.
“Bayram birlikte güzeldir” diyen Gümüşsoy, sosyal tesislerin, bayramda da kaliteli hizmeti tercih edenlerin vazgeçilmez adresi olacağını sözlerine ekledi.
Mahfel Sosyal Tesisi, Kurban Bayramı’nın 1. günü 08.00 – 24.00 saatleri arasında, Narlı Sosyal Tesisi 09.00 – 22.00 saatleri arasında, Balibeyhan Kafeterya, Pınarbaşı sosyal tesisi ve Emir Buhari Kültür Merkezi 13.00 – 23.00 saatleri arasında hizmet verecek. Balibeyhan, Mudanya, Hünkar Köşkü, Gemlik Atatepe, Beşevler, Çamlıca, Gürsu Su Değirmeni, Narlı ve Pınarbaşı sosyal tesisleri de bayramın 2., 3. ve 4. günleri Bursalılara hizmet vermeye devam edecek.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 02.10.2014 | Okunma sayısı:3770

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir