Haberler

Başkanlık Kupası´nda mücadele başladı

Font Boyutu

 14 EKİM 2014

BASIN DUYURUSU

BAŞKANLIK KUPASI’NDA MÜCADELE BAŞLADI
- BÜTÜNŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIK KUPASI TURNUVASI ÇEKİŞMELİ KARŞILAŞMALARLA BAŞLADI.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyespor Kulübü ortaklığında düzenlenen ‘Bütünşehir Belediye Başkanlık Kupası’nda mücadele başladı. Çok sayıda futbolseverin yanı sıra ilçe belediye başkanları da maçları ilgiyle izledi.

Büyükşehir Belediyespor Fethiye Spor Kompleksi’nde yapılan etkinlikte ilk gün A grubu maçında Kestel Belediyesi ve Orhaneli Belediyesi karşılaştı. Karşılaşma Metin ve Ayhan’ın karşılıklı golleriyle 1-1 berabere sonuçlandı.
Kestel Belediyesi : Caner, Mehmet (Kemal), Erdal, Selçuk, Turgay, Recep, Umut (Erdal), İlyas, İsmail, Burhan (Ali), İlhan (Yaşar)
Orhaneli Belediyesi : Musa, Ali, Cevat, Ahmet, Ayhan, Celal, Hakan (Ekrem Çohadar), Halil İbrahim, Avni, B.Ali (Levent), Mesut (Samet)
Goller: Metin (Kestel Belediyesi) Ayhan (Orhaneli Belediyesi)
Sarı Kartlar: Mehmet, Turgay,yaşar, Recep (Kestel)

B Grubunun ilk maçında ise Gürsu Belediyesi, Osmangazi Belediyesi’ni 3-1 yendi. Gürsu Belediyesi’nin gollerini Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız (2) ve Volkan atarken Başkan Mustafa Dündar’ın da forma giydiği karşılaşmada Osmangazi Belediyesi’nin tek gölünü penaltıdan Aykut kaydetti.
Osmangazi Belediyesi: Mesut, Ümit (Ayhan), Erdinç (Uğur), Kerem, Evgin, Nazmi, Fatih, Orhan (Sedat), Hüseyin, Halim (Halil) Orhan Mollasalih (Aykut)
Gürsu Belediyesi : Cemal, Hamit (Barış), Şakir, Yusuf, Orhan, Rıdvan, Gökalp, Hakan(Murat), Volkan, Cüneyt Yıldız (Ali), Mehmet
Goller : Cüneyt Yıldız (2) Volkan (Gürsu Belediyesi) Aykut (Osmangazi Belediyesi)
Sarı Kartlar : Kerem, Evgin (Osmangazi Belediyesi) Rıdvan (Gürsu Belediyesi)


BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 14.10.2014 | Okunma sayısı:2027

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir