Haberler

Başkan Altepe’ye spora katkı ödülü

Font Boyutu

05 KASIM 2013

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE’YE SPORA KATKI ÖDÜLÜ
TÜRKİYE FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘MEŞİN YUVARLAK BAŞARI ÖDÜLLERİ’ GECESİNDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’YE SPORA VERDİĞİ ÖNEM VE KATKILAR NEDENİYLE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ.

BURSA – Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından düzenlenen ‘Meşin Yuvarlak Başarı Ödülleri’ gecesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye spora verdiği önem ve katkılar nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tarafından düzenlenen ‘Meşin Yuvarlak Başarı Ödülleri’ gecesi Almira Otel’de yapıldı. Geceye Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yanı sıra Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Satık, Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar ile futbolcular, teknik adamlar ve spor kulüplerinin yöneticileri katıldı.

Hedeflerimize adım adım ulaşıyoruz
Bursa’nın ‘spor kenti’ olması yolunda göreve geldikleri ilk günden buyana önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yeni stadyumdan amatör spor kulüplerine ve eğitim kurumlarına kadar ihtiyaç duyular her bölgeye spor tesisi kazandırdıklarını hatırlattı. Çatı montajı devam eden yeni stadyumun dünyada parmakla gösterilecek ender stadyumlardan biri olacağını hatırlatan Başkan Altepe, “Bursa’yı spor kenti yapmak en önemli hedeflerimiz arasındaydı. Bu hedefe adım adım yaklaşıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Öğrenci sporcu sayısında İstanbul’u yakalamış durumdayız. Spora desteklerimiz bundan sonra da hız kesmeden devam edecek” dedi.
Gecenin sonunda Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Başkanı Sedat Özbağ ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar, Başkan Altepe’ye spora katkıları nedeniyle teşekkür plaketi verdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
 

Tarih: 05.11.2013 | Okunma sayısı:2899

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu