Haberler

Başkan Altepe’ye spora destek teşekkürü

Font Boyutu

19 KASIM 2013

BASIN BÜLTENİ

Başkan Altepe’ye spora destek teşekkürü
- Bursa’da spora ve sporcuya destek olan faaliyetlere imza atan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, spor kulüplerinin gönlünü kazandı.
- Bursa Modern Pentatlon Kulübü Derneği’nin sporcuları, Başkan Altepe’ye teşekkür plaketi verdi.

BURSA – Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da spora ve sporculara verdiği desteklerden dolayı 7’den 77’ye tüm sporcuların gönlünü kazandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Modern Pentatlon Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve sporcuları ile Merinos Göl Park’ta bir araya geldi. Sporcular, Bursa’da sporun gelişimine ve kulüplerine verdiği desteklerden ötürü Başkan Altepe’ye teşekkür plaketi verdi. Bursa Modern Pentatlon Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, kulübün 90 altyapı sporcusu ve velileri, dayanışma örneği sergiledikleri günde Başkan Altepe ile de bir araya gelmenin sevincini yaşadı. Bursa Modern Pentatlon Kulübü Derneği Başkanı Gülfiliz Aliosman ile Sportif, Sosyal ve Kültürel Etkinlikler ve Organizasyonlar Sorumlusu Naime Kaşmer, Başkan Altepe’ye kulüple ve sporcularla ilgili bilgiler verdi. Sporcuları çoğunun Avrupa Birliği vatandaşı olduğunu belirten Aliosman ve Kaşmer, “Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin verdiği destekler nedeniyle Balkanlarda ve Avrupa’nın diğer ülkelerinde yüzme ve biatlon branşında şehrimizin nişanını ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Başarılarımızı sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.
Başkan Altepe de Bursa’da genç sporcuların desteklendiğini vurgulayarak, “Bursa Modern Pentatlon Kulübü Derneği de ‘her şeyden önce sosyal insan’ sloganı ile çalışmalarını sürdürüyor, 7’den 77’ye herkesi spor yapmaya teşvik ediyor. Bizler de yerel yönetimler olarak Bursa’da sporun tüm branşlarına destek vermeye devam ediyoruz” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Tarih: 19.11.2013 | Okunma sayısı:4662

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir