Haberler

BAŞKAN ALTEPE’NİN MUTLU GÜNÜ

Font Boyutu

2 TEMMUZ 2011

BASIN BÜLTENİ

BAŞKAN ALTEPE’NİN MUTLU GÜNÜ
- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’NİN KIZI AYŞEGÜL ALTEPE İLE MURAT ARSLAN’IN DÜĞÜN TÖRENİ SİYASET, SANAYİ, SPOR VE BASIN CAMİASINI BİR ARAYA GETİRDİ.

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, kızı Ayşegül Altepe’yi kendi kıydığı nikah ile yeni bir yaşama uğurladı. Genç çiftin düğünü, siyaset, sanayi, spor ve basın camiasını bir araya getirdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin kızı Ayşegül Altepe ile Sanayici İlhan Arslan’ın oğlu Murat Arslan’ın düğün töreni Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Fuar alanında yapıldı. Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç ve Devlet Bakanı Faruk Çelik’in de katıldığı törende Başkan Altepe konuklarını eşi Hüsniye Altepe ile birlikte kapıda karşıladı. Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursa milletvekilleri ve belediye başkanlarının da katıldığı tören, siyaset, sanayi, spor ve basın camiasını bir araya getirdi.

Başkan Altepe’nin kıydığı nikahta gelin Ayşegül Altepe’nin şahitliğini Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç ve Devlet Bakanı Faruk Çelik yaparken, damat Murat Arslan’ın şahitliğini de Mehmet Bayrak ve Yusuf Arslan üstlendi. Altepe ve Arslan ailelerinin en mutlu günlerinden kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür eden Başkan Altepe, genç çifte ise bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Başkan Altepe’den evlilik cüzdanını alan Devlet Bakanı Faruk Çelik de her iki aileyi de yakından tanıdığını ve genç çift için bu mutluluğun bir ömür boyu sürmesini diledi. Bakan Çelik, daha sonra evlilik cüzdanını teslim etmesi için Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç’a verdi. Ailenin toplumun en temel taşı olduğunu dile getiren Arınç, “Birbirine yakışan gençlerimizin hayatlarını bu törenle birleştirdik. Onların toplumumuz için örnek aile olmasını temenni ediyorum. Mutlulukları bir ömür sürsün” dedi. Bakan Arınç, daha sonra evlilik cüzdanını gelin Ayşegül Arslan’a teslim etti.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 

Tarih: 02.07.2011 | Okunma sayısı:23423

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir
Video indir
Video Embed Paylaşım Kodu