Haberler

BAŞKAN ALTEPE'NİN ÇAĞRISINA BİR DESTEK DAHA

Font Boyutu

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor’un başarısına destek sağlamak amacıyla, kargo hizmetleri alanında öncü bir firma olan UPS’i ziyaret ederek, 250 bin TL yardım sözü aldı.

Kentin geleceğe taşınması noktasında sporun ciddi önem taşıdığını söyleyen ve Bursaspor’un içinde bulunduğu maddi sıkıntıyı aşması için kent dinamiklerine destek ziyaretlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, UPS Marmara Bölge Müdürü Kazım Yıldız ile görüştü.

“Bursaspor Bursa’nın markası”
Bursa’nın önemli bir rengi olan Bursapor’un ligin ilk yarısında elde ettiği başarıyı sezon sonunda Avrupa Kupaları’na katılarak artırmasını hedefleyen Başkan Altepe, “Bursaspor, Bursa’nın markası ve bu şehrin prestijidir. Bursaspor’a destek olmalıyız. Bursaspor küme düşerse, Bursa da küme düşer” diye konuştu.
Bu sezon Bursaspor’un desteklenmesi durumunda gelecek sezon kulübün kendi kendini idare edebileceğine değinen Başkan Altepe, “Bursaspor için başlattığımız kampanyamız, Bursaspor’un arkasında durduğumuzun bir göstergesidir. Bu durum bize onur veriyor” dedi.
Bursa’da Bursaspor’a destek çağrısında bulunduklarını dile getiren Başkan Altepe, “Bursalılar, çağrılarımıza güzel bir cevap verdi. Bursalı sanayicilerimiz ve iş adamlarımız bu konuda bizleri yalnız bırakmadı. UPS de başlangıç olarak Bursaspor’a 250 bin TL yardım sözü verdi” diyerek, takıma desteklerin süreceğini belirtti.

“Bursaspor’u desteklemek görevimizdir”
UPS Marmara Bölge Müdürü Kazım Yıldız da Başkan Altepe’nin çağrısından sonra Bursaspor’a destek vermek için harekete geçtiklerini belirterek, “Bursaspor’a bizim de katkımız olsun istedik. Dünyada 200’ün üzerinde ülkeye hizmet veren bir firma olarak, Bursaspor için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bursaspor’u en iyi yerlerde görmek hepimizin isteği ve desteklemek de hepimizin görevidir” diye konuştu.
Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Bursa Kent Konseyi Başkanı Mehmet Semih Pala ile İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Necati Şahin de hazır bulundu.

Tarih: 19.01.2010 | Okunma sayısı:5142

Haber Foto Galeri
Tüm ekleri indir